Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket nem zavar az, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar az, ha az akivel együtt vagytok folyamatosan ki írja a Facebookra, hogy most éppen, hogy érzi magát a "kapcsolatban " idézetekkel? Úgy értem, h ha boldog akkor szerelmes idézeteket ha épp összevesztünk akkor.

Figyelt kérdés
Ezt miért csinálják az emberek?Szerintem ez teljesen magánügy!
2013. jún. 16. 12:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%
Az én exem is ilyen volt mindenféléket posztolgatott éppen milyen hangulata volt. Én meg mikor fasirtban voltunk magamra vettem az egyiket és alá irtam a képnek, hogy ezzel akarja közölni a szakitást?? Ha baja van nekem mondja el. Na erre kidobott. :O Szóval a facebook miatt ment tönkre a kapcsolatom. Bár ilyen emberrel nem csoda..lehet jobb is nélküle. Közbe mennyire mondogatta h neki aztán nem fontos ez az a sz*r oldal meg utálja mégis kb napi 50 posztot minimum megosztott. Vizet prédikált bort ivott. Ha baja volt az nem nekem mondta hanem keresett rá valami hülye idézetet és akkor ugy. De ha rákérdeztem is azt mondta ááá az csak megtetszett, nem rám illik.. Aki ilyen hülye az meg is érdemli, hogy egyedül maradjon. Ez az ember egy barom volt. De sajnos szeretem még mindig.
2013. jún. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%

Kedves utolsó,


a fb-on való folyamatos kiírogatás, kiposztolás, minden szar megosztása kimondottan a primitív, egyszerű emberek szokása. Van nekem is több száz ismerősöm, pontosan tudom, hogy akik minden baromságot kiírnak, nem az észkombájn ismerőseim közül kerülnek ki. Szóval még egyszer a lényeg: intelligens emberek nem posztolnak alapvetően. Vagy ha mégis, csak akkor, ha tényleg van értelme, célja és azt sem minden nap. Úgyhogy vedd úgy, hogy megszabadultál egy kínos, buta, vállalhatatlan csávótól.

2013. jún. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon gáz.
2013. jún. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Én azt utálom,mikor valaki kiír egy sírós fejecskét,és hogy jajj,most nem hiszem le,miért történt megint ez velem??

És ha valaki megkérdezi,hogy jajj,te szegény,mi történt?

Akkor a válasz : Áá,semmi,semmi... :D

Egyébként engem is zavarna,ha a férjem mindenki szeme láttára kiírná,hogy á,tegnap megint veszekedtünk az asszonnyal...mert pl lehet,hjogy valaki kommentelné,hogy na?Min veszekedtetek,....tán még azt is leírná,hogy min.....

2014. márc. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Gyakran látni ilyet, hogy mások is csinálnak.

Tőlem, pl. elvárta egyik exem, hogy posztolgassak ki ilyen képeket idézetekkel vagy idézeteket.

Mivel nem ilyen vagyok, nem szoktam ilyet, így nem ment olyan könnyen. És persze bele tudott még a szerintem jókba is kötni. Untam kimagyarázást, így azóta se posztolok ilyeneket.


Hát ja, magán ügy. De pl. egyik barátnőm nem olyan régen szakított, mostanában ritkán beszélünk, és messze is lakik, így az ilyenekből tudtam meg a dolgot. De majd elmondja, ha úgy érzi.


Kérdésedre visszatérve, nem tudom miért csinálják ezt az emberek.

2014. márc. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Sajnos arról nem esett szó, hogy ez miért történik.

Ilyesmi általában az olyan számítógépfüggőknél fordul elő, akik nem tudnak személyesen kommunikálni az érzelmeikről, jellemzően a konfliktusokat is rosszul kezelik, viselik.

Nekik a Facebook és a blogolás egyfajta "érzelmi túlfolyó", így szabadulnak meg azoktól az érzelmektől amiket nem tudnak feldolgozni, legyen jó, vagy rossz.

Pszichomókus tud rajta segíteni.


Addig is azt javaslom, hogy mondd meg neki, hogy ez zavar téged, mert közvetve vagy közvetlenül rólad is ír és ezzel a te személyiségi jogaidat sérti, esetleg posztolás előtt kérje a beleegyezésedet.

Alternatívaként adhatsz neki egy naplót, de az ilyen embereket gyakran nem elégíti ki az, hogy csak úgy leírják az érzéseiket (ami természetes és egészséges) a fióknak, hanem arra van szükségük, hogy legyen egy olyan illúziójuk, hogy megértsék őket.


Tehát pszichológus, ha meg nem hajlandó elmenni sem változtatni, akkor szakítás, mert magától nem fog ez helyreállni, és ilyen pár mellett nincs kiegyensúlyozott jövője a párkapcsolatnak. :(


Ha hasznosnak tartjátok a válaszomat, akkor legyetek szívesek, pontozzátok! :)

2014. máj. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Gorgo 20 ***** válasza:
91%
Bebuzult a gyerek
2014. júl. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
szereti kiírni magából az érzéseit. de inkább naplót írjon és ne a facebook-ra.
2014. okt. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!