Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz, ha minden este sírok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha minden este sírok egy lány miatt?

Figyelt kérdés
Aki életem egyetlen igazi, tényleg valódi szerelme. Amikor vele voltam és valamikor vele beszélgettem, akkor jöttem rá, hogy a többi csak gyerekes hülyeség volt hozzá képest. De vége lett... nem tudom, hogy miért. Nem mondja el, csak szakított. Azóta még beszélünk, de nagyon döcögősen csak pár szót naponta és úgy csinál mintha egyik napról a másikra nem számítanék neki semmit, pedig előtte szerelmes volt belém és tényleg nagyon szeretett úgy érzem és mindent meg tudtunk beszélni. Nem tudom mi történt de sírok miatta minden este. Több dolog miatt is. Egyik az, hogy szerintem még egy ilyen lányt soha nem találok. Van egy mondás, hogy egy férfi életében csak egy lány létezik a többi csak az árnyéka. Ez teljesen igaz nálam. Beszélgetek más lányokkal is, de csak a fájdalmat enyhíti, mindig rá gondolok. A másik pedig, hogy nem szeretném, hogy baja essen... egyedül. Olyan érzékeny és annyira törékeny. Jó lenne ha újra átölelhetném... de nem lehet :(

2013. jún. 19. 23:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A tùl jó valószínűleg azzal ér fel, hogy mások voltatok... És egy kissé bizonytalanok.

De tényleg, ne bánkódj miatta! :) Csak lépj tùl rajta. Ismered a mondást? ,, Ne sírj mert vége lett, mosolyogj mert megtörtént..."

2013. jún. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hát oké.. tovább kell lépni mert az élet megy tovább. De egy ideig most egyedül fog menni. Nem tudnék elviselni még egy csalódást ezek után mostanában.
2013. jún. 20. 00:20
 13/18 anonim ***** válasza:
Igyál valamit, aztán szedd össze magad!
2013. jún. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Néha valahogy nekem is jól jönne ha ki tudnám sírni a bánatom de nagyon ne megy hogy sírjak.
2013. jún. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
erre van egy mondás "Ha igazán szereted, engedd el! Ha visszajön örökre a tiéd lesz, de ha nem akkor soha nem is volt az" vagy valami ilyesmi a pontos szövegét nem tudom. de a jelentése ugyanaz
2013. jún. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

köszönöm


Elengedtem. Reménykedem, hogy visszajön :)

2013. jún. 22. 13:02
 17/18 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy(tok) azóta?
2014. okt. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Egy férfi életében csak egy lány létezik a többi csak az árnyéka"


Ez nagyon igaz rám. 7 évig tartott nagy szerelmem

2023. márc. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!