Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belépett a facebookomba, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belépett a facebookomba, ez ok lenne a szakításra?

Figyelt kérdés
A barátom belépett a facebookomba, majd letiltotta egy ismerősömet. Akit letiltott, ezer éve ismerem, egy időben tetszett is, de mindig csak barátok voltunk, most is azok vagyunk, és nem is érdekel a srác. Észrevettem a tevékenységnaplóban a tiltást, visszajelöltem, mert senki ne nyúljon bele a dolgaimba. A barátom amúgy is nagyon féltékeny, ebből pedig azt szűrte le, hogy akarok valamit a csávótól, pedig nem. Mit tegyek? Semmi rosszat nem csináltam, és mégis azt mondogatja, hogy ha még1x előfordul ilyen, akkor vége.
2013. jún. 22. 11:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
47%

Jaj gyerekek, mi lenne veletek facebook nélkül...


ronda dolog volt tőle, szerintem beszéljétek meg, és ígérje meg, hogy többet ilyet nem csinál. Ha szereted őt, ezért szakítani? Ha nem változik, akkor tedd azt, ami jól esik, dobd ki.

2013. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát te döntsed már el b@**meg ne mi döntsünk helyetted.. Neked mi a jó? Mit akarsz? Akkor azt csináld ne azt amit itt mondanak te majom... Hihetetlen, hogy a legtöbb ember már az ilyenekben sem tud önállóan dönteni...
2013. jún. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Itt nem a facebookon van a lényeg. Hanem azon, hogy ez a szerencsétlen gyerek a barátnőjét korlátozni akarja minden jogában.
2013. jún. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A belépés egy dolog (mi is belépünk néha egymáséra, mondjuk a másik jelenlétében, ha pl. egy posztot meg akarunk nézni), ami igazán gáz, az az, hogy korlátozni akar téged, meg akarja szabni, hogy kivel érintkezz, plusz bizalmatlan.
2013. jún. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Te is érzed, hogy ez nem logikus viselkedés, alapjában véve féltékenyebb típus, de belenyúlni a dolgaidba, ez rosszabb lesz, de nem ezért kell szakítani, ha nem mert nem bízik Benned, ennek a hiánya nagy baj, gondolkozzál el rajta N
2013. jún. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem érdemes ezért szakítani. Aki azt írja hogy dobd aki az nem tudom mit gondol. Ja kutakodott a magánéletedben. Próbáld ezt úgy felfogni hogy szeret téged és fél hogy elveszít. Bár nekem a kérdező ismertetője kicsit kérdéses. Nem tudom miylen jellegű folgokat írnak a gyerekkel. Szal az a baj hogy nem lehet tudni hogy volt e valami alapja hogy kutakodjon utánad. A lényeg az hogy beszéld meg vele. Amúgy az elégé szarul esik egy embernek ha netán te ezzel a gyerekkel minden nap sokat beszélsz. Ha a barátodnak lenne egy csaj ismerőse akivel szintén rengeteget beszél stb az neked sem jönne be szerintem:D


22/F

2013. jún. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az, hogy rosszul esett a párjának, az egy dolog, de az, hogy a párja ismerősét letiltotta, az már egy másik. Persze nem mindegy, hogy volt-e oka a féltékenykedésre, de én mindig ahhoz tartottam magam, hogy ilyen megnyilvánulások mellett egy kapcsolatnak semmi értelme igazából. Apró korlátozásokból jön az elviselhetetlen családi élet, saját bőrömön tapasztaltam. Persze ez nem törvényszerű, de én óvatos vagyok.
2013. jún. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ja az a baj itt tényleg hogy nem lehet belátni dolgok hátterébe. Me pl simába lehet hogy facen a gyerek olyatt látott a beszélgetésükben amiért egyesek pl már szakítanának stb. Szal így nem lehet normális választ adni hogy nem tudjok biztosan hogy mi volt ennek az egésznek a háttere.
2013. jún. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!