Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 éves férfi, sosem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfi, sosem volt kapcsolata. Nem is próbálkozott soha senkinél. Van értelme elkezdeni? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 23:03
1 2 3
 11/21 kolosszus22 ***** válasza:
Jaja, igaza van az előzőnek, tudni kellene mi is volt a gond és miért nem próbálkoztál soha, mert anélkül nehéz értelmes tanácsot adni.
2013. jún. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Tényleg nem szeretnék mesébe kezdeni. Hosszú lenne, nem is ide való, és már nem is aktuális, hiszen akkor nem próbálkozni akarnék.


A haverok + buli ág nem működőképes több okból sem. Említsük az anyagi oldalát, és akkor nem is kell tovább magyarázni. De ide teszem azt is, hogy nem az én ízlésvilágom az, amit manapság annak neveznek, nem is volt soha, és akkor adtam 2 okot.


A társkeresőt fontolgatom egy ideje, de nagyon rosszakat hallok róla, kb. kivétel nélkül.


Az egész kérdés inkább abból a megfontolásból íródott, hogy kapjak némi fogalmat arról, hogy milyen fogadtatásban részesülök, ha próbálkozom. Annyit tudok, hogy ha évekkel fiatalabb lennék, akkor is nagyon furcsán néznének rám a tapasztalatlanságom miatt. Azt is tudom, hogy nincs a homlokomra írva, és nyilván nem is ezzel kezdeném a beszélgetést. De azért valami biztos látszódni fog, hogy nem teljesen úgy csinálom a dolgot, ahogy egy korombélitől elvárható.


Ezen gondolkodom egy ideje, hogy mit tehetek azért, hogy ne kövessek el olyan hibákat, mint egy 10 éves a tapasztalatlanságból adódóan.

2013. jún. 23. 20:44
 13/21 anonim válasza:
Tudod èn 29 éves vagyok és még nekem sem volt kapcsolatom, de ez csak azért van mert mire lehetett volna rájöttem hogy meleg vagyok. Sajnos ez van.
2013. jún. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 mistyc7 válasza:

Csak egy tipp!!! Neten. A hülyéket meg szűrni, szűrni, szűrni!!!!! Ez van, hülyék mindenhol vannak!!!! Neten elég könnyen megy az ismerkedés... Mi ott ismerkedtünk meg a férjemmel, a gyermekem apjával, akinek előtte egyetlen kapcsolata volt, bár az 15 évig tartott, de tapasztalatból az akkor is egy síkú!!!

Sok sok szerencsét!

2013. jún. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Egy pozitív ellenpélda. Köszönöm, ez jól hangzik.


Tapasztalat alatt nem azt értem, hogy nem volt 77 kapcsolatom. Egy is elég ahhoz, hogy az ember alapvető dolgokat tudjon, amit én nem. Vicces, de engem olyan dolgok is zavarnak, amik másoknál tizenéves korban vannak, annak is az elején. Első csók és hasonlók. Abszurd, ugye?

2013. jún. 23. 21:32
 16/21 anonim ***** válasza:
nekem több hosszabb rövidebb kapcsolatom volt netről és a férjemet is ott ismertem meg 5,5 éve vagyunk együtt. De persze volt sok gáz randim is amiből nem lett semmi. (kb 30-40) Nem szabad feladni pár rossz tapasztalat után. ja és én több ilyen sikersztorit tudok. A neten ráadásul sokkal több embert tudsz megismerni rövid idő alatt. Ilyenre máshol nincs mód az tuti. Egyet kell elfogadni azt hogy minden élőben dől el, és gyakran méfgsem olyan a másik mint azt hittük. Épp ezért nem szabad beleélni magát az embernek a személyes találkozó elött. 29/N
2013. jún. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Igen, mindennek van oka, csak nem kell túlragozni. Főleg, ha már elmúlt..

Az első csókra meg a többire meg nem kell ráparázni. Én sose gondoltam arra, h "jesszus, nekem ez az első".. nem is volt ilyen gondom.

Nagyobb jelentőséget tulajdonítasz neki, mint amekkora..

Arról nem is beszélve, h senkinek semmi köze hozzá, h ez neked épp hanyadik..

2013. jún. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Én neten ismertem meg a páromat. Nem is kerestem párt, véletlenül indult beszélgetés vele. Az internet nem rossz ötlet, a buli és hasonlók nálam sem jött be. Viszont tényleg szűrni kell az embereket. Pár próbálkozás után rá lehet ismerni a megszokott ismerkedős sablonszövegre. Ha mégsem jön össze, akkor is szerzel közben tapasztalatot. A párom nem volt egy csajozós alkat, ő is későn kezdte. Nekem ez is tetszett benne, hogy nem én vagyok az 1000. nő az életében.:-) Szóval hajrá és sok sikert!
2013. jún. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, a szűrés meg a sablon szövegek nem teljesen az én asztalom, hiszen én küldöm a leveleket, nem nekem küldik őket. Én arra kell, hogy figyeljek, hogy engem ne szűrjenek ki könnyen, ha minden igaz.


A tanácsokat és a pozitív példákat köszönöm.

2013. jún. 24. 18:11
 20/21 anonim válasza:

Hát fura a világ. Számomra az, hogy valakinek sokadik kapcsolata és mégse tudott megállapodni sokkal nagyobb gáz, mint ha valaki nem ment bele olyan helyzetek sorába amik eleve nem voltak jók.

Sokadiknál kérdés: mért nem jött össze egy se? Képes-e, akar-e tényleg tartós kapcsolatot?

Vagy csak a rózsaszín lufit akarja az elején?

2013. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!