Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Le tudnád élni az életed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le tudnád élni az életed valakivel úgy, hogy végig valaki mást szeretsz?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni ilyen helyzetben?
2013. jún. 23. 11:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Talán.
2013. jún. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Pár évet talán, de egy életet... nem.
2013. jún. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Azzal legyél, akit szeretsz, ne azzal akivel nem érzed annyira jól magad. Kivéve, ha házasok vagytok, ott már kicsit más a szitu.
2013. jún. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Mit lehet tenni? Nem ismerjük a pontos körülményeket, így erre nem lehet érdemben válaszolni.
2013. jún. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ráadásul elég csúnya dolog a másikat így átvágni

2. voltam

2013. jún. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 mountain ***** válasza:
48%
Nanáá hogy letudjak asok nő! Az anyagi biztonságtól jojóznak a szemeik. hihhi
2013. jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem, mert annak semmi értelme nincs, hogy érzelmileg becsapjam a másikat és mellette saját magamat is lelkileg gyötörjem.

Mit lehet tenni? Elmondani az igazat és viselni a következményeit tiszta lelkiismerettel.

2013. jún. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

A helyzet az, hogy van párom, de a dolgok nem mennek a legjobban mostanában. Szóval, már nincs szerelem, csak megszokás, szeretet, tisztelet. Ez tartja még egyben a kapcsolatot.

Sokat vitáztunk, és én szép lassan beleszerettem abba a srácba, aki mellettem állt, mikor szükségem volt valakire, és barátilag támogatott.

2013. jún. 23. 11:15
 9/19 anonim ***** válasza:
NEM!
2013. jún. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Egy életet nem lehet végig színlelni az mellett,akit nem szeretsz!Csak gyötrôdsz...
2013. jún. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!