Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Le tudnád élni az életed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le tudnád élni az életed valakivel úgy, hogy végig valaki mást szeretsz?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni ilyen helyzetben?
2013. jún. 23. 11:03
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, mihez tudnék kezdeni most...


Mit tennétek ilyen helyzetben?

2013. jún. 23. 11:37
 12/19 anonim ***** válasza:

Szép lassan beleszerettél... szép mese

Tartotta benned a lelket... szép mese


Engem nem vinne rá a lélek arra, hogy ilyen kapcsolatban éljek. Inkább egyenek meg élve a termeszek.


Amúgy rendkívül nagy lúzer lennél, ha ezután összejönnél azzal a sráccal.

2013. jún. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem tudnám, de nem is akarnám. Ha ez lenne a helyzet már rég szakítottam volna, hogy azzal lehessek, akit szeretek.
2013. jún. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

A gond csak az, hogy sosem lehetünk együtt.

Elmondása szerint ő is hasonlóan érez, de a távolság miatt képtelenség ez az egész...

2013. jún. 23. 11:48
 15/19 anonim ***** válasza:

Én semmiképp nem maradnék.

Ha mást szeretsz, akkor válts! Még ha nem is úgy alakulnak a dolgok, ahogy elképzeli az ember, szerintem nincs annál rosszabb, mint utólag azon agyalni, hogy mi lett volna ha....

2013. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

én igen. akit szeretek attól elhatárolnám magam, hogy sose találkozzunk/beszéljünk és a pasimra koncentrálnék.

mivel nagyon nehezen jövök össze bárkivel, tuti látnék benne valamit amitől érdemesnek tartom így lassan beleszeretnék.

2013. jún. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ezen gondolkoztam, és nem. Egy 1 hónapos kapcsolatot alig bírtam ki, nem hogy az életemet! Inkább leszek egyedül.
2013. jún. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

ugyanebbe a helyzetbe vagyok/voltam. együtt vtam a barátjával de a legjobb haverjába is belezúgtam.több mint 1 évig próbáltam visszatartani de nemment.a barátom elkezdett ugy dolgozni hogy alig tlaálkoztunk,nem egyeztünk már nem voltunk egy hullámhosszon.ezért is kezdtem érezni többet a haverja iránt,mert vele meg teljesen 1hullámhosszon vagyok.. 1hete szétmentünk mert ezekről tudomást szerzett beleolvasott az üzeneteimbe amibe éppen ezekről meséltem..

de szerencsére barátok maradtunk.

2013. jún. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
*együtt vtam a barátommal
2013. jún. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!