Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnek mindene lett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek mindene lett a world of warcreft, ez normális?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, és 1 hete elkezdett játszani, először nem tudtam, hogy most mivan csak néztem mint a hülye, hogy itt valami gondok vannak e agyilag.


Folyamatosan eljártunk szórakozni kirándulgatni, van egy kisebb baráti körünk itt a nyár is, múlt héten többször is akartam vele menni strandra de ő nem akart jönni mert hogy most játszik.


De 3 évig minden rendben volt teljesen!


Mit tudnék tenni ez ellen? Vagy ez mitől lehet.

Barátnőm 23 éves, én 26.



2013. jún. 23. 11:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Na mondjuk ha pár hét wow miatt nekem pszichológust emlegetnél...Nagyon kiakadnék, az biztos. Azért nem kell túlzásokba esni.
2013. jún. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

én örülnék ilyen csajnak :D tod kinek lenne kedve elmenni minden 2. nap valahová :DD am én is játsztotam 2 évig, napi 5-6 óra kell minimum a wowból mert kevesebb az nem kielégítő. játszani kell egész nap akár, én kb 10 óra game után untam meg arra a napra :DD hála az égnek leszoktam


kocka lányok írjatok xd

2013. jún. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Kezdj el te is játszani vele :D közös program :DD
2013. jún. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

A lányok eleinte nehezebben kaphatóak az ilyen játékokra, de ha belekóstolnak, és megszeretik a játékot, ki sem lehet robbantani őket a gép elől. :D

Ismerek több lányt is, akik folyamatosan játszanak, az egyikük hírhedt nagy kocka, már saját játékokat is tervez! :)

Szerintem is adj neki időt, még úgy 1-2 hetet, ha akkor is ugyanilyen lelkesedéssel játszik, el kéne beszélgetni vele.

2013. jún. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 ASOT ***** válasza:

köszönöm a válaszaitokat ötleteiteket, akkor hagyom őt egyenlőre játszani , meg próbálkozok háátha sikerül kimozdítani....


Ja és előtte együtt főztünk most meg már csak szól onnan a gép elől hogy "Ebéééd kééész vaaan?"

2013. jún. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Áááá azóta nem is ebédelünk együtt :)
2013. jún. 23. 12:02
 27/27 anonim ***** válasza:

Az ismerőseim (lányok) rávették a pasijukat a wowra- azóta együtt nyomják, egy csapatban, sőt már munkahelyi csapat is van :D És a gép előtt ebédelnek, vacsoráznak, borozgatnak :D

Mostmár lassan kezdenek lekattanni róla, már elmennek lovagolni, kirándulni...dehát a Wow az ilyen :D


Én nagy traviános voltam :S 5 évig játszottam, hol komolyabban, hol csak "pihenésképpen"...Szóval volt olyan, hogy nem lehetett velem mit kezdeni, de olyan is, hogy mellette mentünk ide-oda...

Akkor volt gáz, amikor Speed szerverre regisztráltunk, mert ott 4 órás váltásokban kellett felügyelni az accot, 3an voltunk rá (haverok), és a butyuta búzafogyást kellett figyelni, és a folyamatos rablásokat indítani :D

El tudja venni az ember eszét :D

2013. jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!