Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kevésbé szép lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kevésbé szép lányoknak miért olyan nagy az igényük?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy egy csúnyább csaj jobban válogat a pasik között, mint egy szép.

Nekem van ilyen ismerősöm, és sok fiúval nem hozta össze a randit mert nem jöttek be neki.

Egyébként elég jó barátok vagyunk, de azt mégsem tudom eldönteni h szépnek tartja-e magát, vagy sem. Mindenesetre picit nagyra van magával, és elvárja hogy csak a pasi rajongja őt körbe. Én mondtam neki, hogy neki is kell tennie ezért stb de nem érti.

Amúgy úgy barátként jóban vagyunk eléggé, csak nem tudom miért utasít el mindenkit, pedigg mondta h talizott már pár fiúval.



2013. jún. 24. 12:10
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

a csúnyácska párok sem azonnal találják meg egymást.

Szerintem az a gond ezzel a csajjal h még soha nem csalódott egy picit sem, nem kosarazta őt ki egy fiú sem stb, és ezért sem gondolkozik el az egészen. De ha mondjuk 25 évesen sem lesz senkije és addigra csalódik mondjuk néhányszor, akkor már biztosan el fog gondolkozni.

Egyébként lehet jobb is ha nem világosítja fel senki sem, mert saját maga kárán tanul mindenki.


Amúgy az utolsó előtti szépen megfogalmazta! :)

De annyit hozzá tennék, hogy ez a lány mépg csak nem is öltözik divatosan mint azok a csúnyácska csajok akik mindenfélét magukra aggatnak. A haja sem jó, azon nagyon kellene változtatnia.

2013. jún. 24. 13:01
 12/19 anonim ***** válasza:
En pl.divatmanias vagyok a hajam is a leheto legjobb meg mindenem es nem.azert h terszek barkinek is...
2013. jún. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem akkor sem kell ebbe beleszólni... én is válogatós vagyok, mert nem akarok olyan kapcsolatba belemenni, ami nekem nem jó. Lehetne kapcsolatom, de tudom, hogy úgysem lenne hosszú távú, túl sok kompromisszummal járna. És akkor inkább maradok egyedül, mint egy szar kapcsolatban. Nem mindenki kapcsolatfüggő....
2013. jún. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy nem vagyok szakács, még meg tudom állapítani, hogy finomat főztél-e.


Az meg nagyon hamar kiderül, hogy megtalálja-e két ember a közös hangot, és ha nem, akkor úgyis csak szenvedés lesz a vége függetlenül a külsejüktől. Inkább utasítsa el őket most, minthogy mindkét fél áltassa magát később, hogy "majd jönnek a pillangók","majd megszeretem", és 1-2 év szenvedés után mondják ki a szakítást.


17/L

2013. jún. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Én azt tapasztaltam,hogy azok a lányok akiktől mindenki el van ájulva,hogy milyen szépek,általában olcsón adják magukat és nem válogatnak mert élvezik és kihasználják,hogy mindenkit megkaphatnak.Nem akarok általánosítani,de legtöbbször ez van.Viszont a "kevésbé szépek"azért válogatnak mert megfontoltabbak,okosabban választanak pasit.Persze az említett lánynak sem kéne nagyra lennie magával,de ugyanakkor a szépség relatív.
2013. jún. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A "kevésbé szép" (értsd: prasnya) nőknek azért vannak nagy igényeik, mert azt képzelik hogy ami jár a nagymellű csini macáknak,az nekik is jár (pénz és sportkocsi). Hát egy nagy túróst, azt...
2013. jún. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
ha ennyire nem néz ki jól, akkor miért akadt ennyi srác akiket visszautasíthatott? lehet, hogy csak a te szemedben csúnyácska.
2013. jún. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Hát ezt a kérdést magamra vettem. :)

Nem tudom... amúgy. Én sem számítok jó nőnek és mégis fontos hogy kinézzen a férfi valahogy. Talán így próbálom kompenzálni a külsőm hiányosságait avval, hogy a barátom helyes legyen.

2013. júl. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a többi hsz.-t, bocsi ha már írták.

Egy kevésbé szép lány is lehet népszerű a férfiaknál, lehet jó kisugárzása, lehet, hogy jó társaság, szívesen vannak a közelébe.Ha megteheti, miért ne válogathatna.

Ha esetleg vége lenne a a kapcsolatomnak én is elutasítanám azokat akikkel nem tudok elképzelni kapcsolatot, csak amiatt nem maradnék vele, hogy legyen már valakim végre.

Inkább ismerkedek és egyszer csak megtalálom azt, akire várok.

23l

2013. júl. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!