Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom furcsa dolgot talált ki. Mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük, hogy a hétvégén elmegyünk valahová, valami nem unalmas, érdekes helyre, ami maradandó. Azt mondta, hogy ő majd kitalál valamit, hát ez lett: El akar vinni Csernobilba . Azt mondta jó lesz, tetszeni fog, mert nem hétköznapi túrázóhely. Szerintetek elmenjek vele? Ti mit szólnátok ehhez?
2013. jún. 24. 23:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Fcking jó barátod van, én is oda vinnélek, hátha nől még egy p a lábad közé, s utána kettővel játszhatok. :) De tényleg jó, én szívesen lennék a kcsge addig, míg elvisz oda, de kocsival mennénk, s ő vezetne, h addig is lefoglalja magát, ne nekem kelljen őt.
2013. jún. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
örülök, hogy Te ezt ilyen viccesnek találod, de lett nem egy gyerek beteg itthon is, mert egy sávban vitte, sőt itthon esett az eső, a földön lehetett mérni a sugárzást, köszi tényleg nagyon humoros volt, N
2013. jún. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Persze, nyilván kapnak védőöltözéket, megy velük kísérő és befizetik a jegyet stb. Csernobil már egy egész turistaparadicom a maga nemében.
2013. jún. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Nem kell hülyének nézni, teljesen tisztában vagyok a káros hatásaival, amik voltak. Viszont rengeteg helyen olvastam, hogy civilek is el tudnak jutni oda, sőt, még itt is írták egy-ketten, hogy voltak már ott, vagy az ismerősük volt. Nyilván nem úgy működik, hogy csak fogjuk magunkat és sétálgatunk ott, de valahogy csak meg lehet szervezni, nem?
2013. jún. 24. 23:23
 15/26 anonim ***** válasza:
89%
és mégis mit néztek ott meg? sok roncs meg beton? rohadt izgalmas lesz
2013. jún. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Annyira suták vagytok. Nyilván nem a szarkofág alá viszik be őket. Fukusima után is beterítette a Földet az atom, mégis élsz és virulsz. Csernobil hatása már csak lokálisan érzékelhető. Időkorlát van és folyamatosan mérik a radioaktivitást. A biztonságos értékben biztonságos a település.
2013. jún. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

A radioaktív sugárzás több száz évig is jelen marad, és ez miatt, a betegségek,fertőzések kialakulása is még fenn áll a mai napig. Én a "biztonságos" helyben sem lennék olyan biztos.

De ti tudjátok...

2013. jún. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Manapság már minden rákkeltő. Nem hiszem, hogy veszélyesebb lenne elmenni oda, mint enni a műkajákat és szívni a bagófüstöt...
2013. jún. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Mivel hazánkat is elérte az atomfelhő, akkor aggódd magad halálra, hogy még most is az atommal fertőzött földben termett paradicsomot tömöd magadba. Don't fos, nem viszik őket olyan helyre, amivel kockáztatnák az egészségüket. Mint mondottam túristaparadicsomról van szó. Katasztrófaturisták ezrei járják be a várost minden évben.
2013. jún. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy valaki csak a romokat látja benne, de én azért szívesen megnézném. Maga a tudat, hogy mi történt ott, és mi volt előtte, utána, valahogy mégis vonz. És a nyomasztó hangulat. Akinek csak romhalmaz az egész, ne menjen el, ilyen egyszerű. Ő ilyen, és engem is egyre jobban vonz.
2013. jún. 24. 23:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!