Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom furcsa dolgot talált ki. Mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük, hogy a hétvégén elmegyünk valahová, valami nem unalmas, érdekes helyre, ami maradandó. Azt mondta, hogy ő majd kitalál valamit, hát ez lett: El akar vinni Csernobilba . Azt mondta jó lesz, tetszeni fog, mert nem hétköznapi túrázóhely. Szerintetek elmenjek vele? Ti mit szólnátok ehhez?
2013. jún. 24. 23:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
2-es vagyok! Kezdetben engem is vonzott! És mi lett belőle.... Tegyük fel, hogy már nagyon akarsz szexelni valakivel, mert kíváncsi vagy rá, hogy milyen. Aztán hopp ott van a baba... (ez csak egy példa, nem mindig fordul elő baki persze)
2013. jún. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Érdekes az biztos.
2013. jún. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Van egy csomó elhagyott katonai támaszpont az országban. Szinte ingyen el tudsz jutni ezekhez és az sem fordulhat elő, hogy "bocsi, mégis veszélyes".

Ezeknek is van egy érdekes hangulatuk.

2013. jún. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondjátok, nem jó ötlet?
2013. jún. 25. 11:43
 25/26 anonim ***** válasza:
Hát kérdező mehetsz ha akarsz. Te döntöd el, csak azért mégis az életed kockára teszed.
2013. jún. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Egy szép nap én is el akarok menni oda.
2013. jún. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!