Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyum 'tiltja' hogy lefeküdjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyum 'tiltja' hogy lefeküdjek a barátommal (? )

Figyelt kérdés
anyummal soha nem szoktunk ilyen szexről beszélni meg semmi, de 1x úgy mentem haza hogy kivolt szívva a nyakam, mire ő megkérdezte hogy úgye nem történt semmi? meg hogy nehogy hülyeséget csináljak.. a barátommal 2-3 hónapja vagyunk együtt, tudom nem sok idő, és megértem az aggódását is, de a barátom már akarja, meg énis, és megbízok benne , de anyum nem akarja hogy lefeküdjek vele.. volt hogy átjött a barátom filmezni este és anyum félóránként bejött a szobámba hogy nehogy hülyeséget csináljunk.. most ez mi?! végülis az én életem, meg készen érzem magam rá, de nemtudom hogy beszélhetnék erről anyummal amikor soha nem beszéltünk ilyen dolgokról, titokba meg nem szeretném, mert ha lefekszek a barátommal akkor elötte elkéne mennem nőgyógyászhoz, és ilyen helyekre csak anyummal mennék.. a másik dolog hogy nemtudnánk titokba, mert hát hol? meg mivan ha valami baj történik? vagy kiszakad a gumi? akkor mit mondok szüleimnek?? nemtom hogyan beszélhetnék vele de ez miatt nem szeretném elveszteni a barátom.. 16/L
2013. jún. 25. 13:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%
10es vagyok, annyit még hozzátennék, hogy 3 olyan lányt ismerek, aki elkallódott a gimis osztályunkból, és fűvel-fával lefekszik. nekik voltak a legszigorúbb szüleik, és nem engedtek nekik soha semmit meg. az ilyen szülők és az ilyen gondolkodás pontosan az ellenkezőjét éri el. inkább meg kell bízni a gyerekben, és jóra kell nevelni. nem 16 évesen kell észbekapni, hogy eltiltom mindentől.
2013. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Na ja de nálatok Parasztfalván van 3 férfilehetőség aztán ha az egyikkel lefekszel kb már kötelező össze ia háasodni különben szájára vesz a falu (mind a 410 ember) és akkor oda a Füstteleky család becsülete.
2013. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Mint mondtam nem a szexel van baj mert igenis jó dolog. De egy 16 éves lány csak akkor gondol ilyen intenziven a szexre ha otthon nem kap normális nevelést. Nővérem se kefélt füvel fával és mégsem lett belöle se apáca se bigott se olcsolány. Telejsen normálisan nött fel és köszöni szépen jol érzi magát.


igenis baj az ha valaki 16 évesen már a szexen gondolkodik. Ehhez nem lehet elég érett a mai 16 évesek agya...

2013. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
53%
te olvasd már vissza, mit beszélsz? nem normális? hát orvosilag is és pszichológiailag is teljesen normális, hogy a nemi érettséggel 13-14 éves korban az ember elkezd érdeklődni a másik nem iránt. nem tudom te hol élsz. valami búra alatt. a mai lányok, elmondom neked, 12 és 13 évesen régesrég elvesztik. és 16 évesen ritka, hogy valaki szűz. vagy 60 éves vagy, vagy kolostorban élsz.
2013. jún. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
9%

az egy dolog hogy érdeklödnek és az is egy dolog hogy mennyi eszük ileltve önmgetratóztatásuk van.

Nem élek búra alatt és nem vagyok 60 éves csupán 16 évesen korainak tartom a nemi életet, mert nem tudja kezelni a szexualitást és az azzal járo esetleges fellépő komplikációkat.

Teszem azt egy 18 éves lány véletlenül teherbe esik na bumm van ilyen látott már iylet a történelem, de elemgy orvoshoz ledumálja vele béke van.

De egy 16 éves? Oda azért kell a szülő és akkor máris a fél család tudja és megy a hiszti... Ráadásul egy 16 éves ha pánikba esik akkor nagyobb butaságot is csinálhat mint felnött fejjel.

De ahogy említettem: ha valaki már ezen gondolkodik akkor tök mindegy mit mondanak neki. Szerezzen be mellé pár gramm kokaint is mert érett gondolkodással nem lehet abból se baj. :D

2013. jún. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
éppen azért nem szabad tiltani, hanem azt kell tenni, amit írtam. akkor nem fog teherbe esni. akkor fog teherbe esni, ha az anyja nem intéz neki fogamzásgátlót, és arra kényszeríti, hogy lépcsőházban csinálják, ahol gumi sincsen. látom ezt marha nehéz felfogni
2013. jún. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

15! egyet értek,

16! ne haragudj, de a mai 16 éveseknek nincs annyi agya, nem is értettek, lehet van olyan

amúgy én ezt úgy mondom, hogy 3 kölköm van, lány és fiú is van, nem is így csinálták, de nem is baj, nem érettebbek a mai gyerekek, mint régebben, sőt csak azt hiszik magukról, N

2013. jún. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

és ti tényleg nem értitek, hogy azért kell a szülőnek megakadályoznia a nem kívánt terhességet, mert nem bízunk meg abban, hogy a 16 évesnek magától eszébe jut? nem fogjátok fel, hogy a szextől nem védhetitek meg, max ordibálhattok vele és a hátatok mögött csinálja? az egyetlen, amit megtehet az ember, hogy a terhességtől megóvja. és a lányom ne szexelj kiabálás meg a benyitogatás a szobába nem fogja tőle megóvni...

sötétek vagytok

2013. jún. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

18 évesen voltam először együtt vkivel,akitől azóta született egy kislányom :) Úgy érzem h jól tettem h nem csinältam hülyeséget,mert a mai napig bánnám. Persze mindenki maga dönti el h mit szeretne. :)

28/L

2013. jún. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Mindenképp beszélj anyukáddal, ne csinálj semmit a háta mögött, mert szerintem az gerinctelen dolog. Soha többet nem fog benned megbízni, ha átvered. Szerintem, ha leülsz vele beszélgetni és elmondod mit érzel, meg hogyan képzelted el ezt, nem lesz gond. Nem esett szó eddig köztetek erről ,ami elég szomorú dolog. A 21. században élünk, ez egy serdüléssel járó dolog. Addig menj, míg meg nem hallgat. Mond meg a barátodnak is, hogy szereted meg kívánod, de nem szeretnéd édesanyádat átverni.


Ami a mai 16 éveseket illeti: ebben a korban a lányok többsége túl van már az elsőn és sokkal komolytalanabbak, mint a kérdező. Itt sokan már túl vannak a 20-on, ahogy én is, és mikor mi voltunk 16 évesek még ezek a dolgok kevésbé voltak "megszokottak". Engem pl 16 éves koromig anyuék sötétedés után nem engedtek el sehová, amit sem akkor, sem most nem bántam meg. Ha egyszer gyerekem lesz én biztos, hogy kellő időben felvilágosítom és úgy nevelem, mint anyu minket: mindent, a mai napig meg lehet beszélni vele. Megbízik bennünk, mindig azt mondta, ha baj van, Ők legyenek az elsők. 21 és fél éves voltam, mikor lefeküdtem először az akkori barátommal, még akkor is megbeszéltem ezt vele, pedig már otthon sem laktam.

2013. jún. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!