Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Húzzak ki egy két fogat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húzzak ki egy két fogat, hogy ne a felszínes nőket vonzzam csak be?

Figyelt kérdés

Állandóan csak a pláza cicás felszínes nők akarnak tőlem valamit, akik hamar ott is hagynak, mert "megunnak"

Társkeresőn is de élőben is mikor odamegyek egy helyes aranyos szolid lányhoz, szinte mind lekoptatnak, hogy úgyis csak megaláznál, megcsalnál stb. Ha kihuzatok 1-2 fogat, akkor az ilyen lányok is meg fognak szeretni?


2013. jún. 26. 17:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ja.
2013. jún. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem, hanem ők is ki fognak röhögni téged.
2013. jún. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
1000%
2013. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Csak azt szeretném, hogy a belsőmet szeressék már végre meg :(
2013. jún. 26. 17:16
 5/18 anonim ***** válasza:
Küldj képet nekem! ;)
2013. jún. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet nekem, kérlek! :)
2013. jún. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
kuldesz kepet? :)
2013. jún. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ezek szerint helyes vagy.. a félénk lányok, félnek, hogy ilyen jó pasival úgyse lenne esélyük, ezért viccnek veszik, ha odamész hozzájuk, nem hiszik l, hogy komolyan érdekled őket..szerintem először próbálj egy lány bizalmába férkőzni, először barátkozhatsz, mutasd meg ki vagy igazából, és amikor más megismernek, tudni fogják, hogy nem vagy olyan aki megalázná, megcsalná őket :)
2013. jún. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, nekem is küldhetnél képet, megnézném tényleg olyan helyes vagy-e :D
2013. jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ne költs erre, majd kiütöm :-D


Lehet, hogy késöbb vissza sírnád a fogaid... inkább hanyagold el egy kicsit a külsőd...


Valamit nem jól csinálsz, szerintem ha megunnak.

2013. jún. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!