Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írjak az exemnek a szülinapjár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak az exemnek a szülinapjára? Ti szoktatok ilyenkor írni az exnek?

Figyelt kérdés
Nem váltunk el haragban, sőt mondhatni jó ismerősök, haverok maradtunk egymásnak. De már nem nagyon szoktunk beszélni egymással, mert valahol kicsit azért kínosnak érezném a dolgot. Habár mindig széles mosollyal az arcunkon köszöngetünk a másiknak ha valahol találkozunk. Valójában nem szeretnék vele jópofizni csak azért mert valamikor még szerettük egymást. Azért ez nem olyan őszinte jó viszony, mivel csak az exemről van szó. Szóval igaz barátok mi sosem leszünk. Szerintetek bunkóság lenne, ha "véletlen" megfeledkeznék a szülinapjáról? (Persze mikor együtt voltunk, tudtam mikor van a szülinapja XD Egyébként én úgy sejtem, ha nekem lenne szülinapom, ő felköszöntene) Vagy pedig felköszöntsem szülinapja alkalmából? Ti szoktatok írni szülinapjakor az exeteknek?
2013. jún. 27. 00:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én fogok írni az exeimnek utolsóval meg reménykedem a folytatásban neki azért írók majd egy hónap múlva (kivéve ha lesz valakije addig) a többinek szimplan udvariasságbol írók. Ők is szoktak.
2013. jún. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
igen. szoktam. nincs benne semmi
2013. jún. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!