Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg a mai emberek, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a mai emberek, nem tolerálják a szépséghibákat és nem tudnak túllendülni rajta?

Figyelt kérdés
Ha valami nem szimetrikus, nem átlagos pl: nagy fül, nagy orr, nem szép szimetrikus fogak stb stb. És ezeken a hibákon leakadnak és nem fogadják el a másikat
2013. jún. 27. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ezt a mai emberekre kivetíteni. Régen is is meg ma is ha valaki tetszett akkor tetszett ha meg nem akkor nem és pont. Mindig is a szebbeknek volt könnyebb de alapvetően ez így van jól. Nyilván a szép és vonzó emberek szaporodását segíti elő a természet.
2013. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát nem tolerálják kicsit sem. Ki fogunk halni.
2013. jún. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség.
2013. jún. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

általánosítasz...

én megtaláltam a páromat, aki szeret ferde fogakkal (a bölcsességfogaim miatt nem lehet még fogszabályzóm, mert összetolják), imádja a striákat a combomon, szereti az elálló fülemet stb. elfogad, ahogy vagyok.

szerintem rengeteg ilyen ember van.

2013. jún. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a szemem nem szimmetrikus,mégis van párom,úgy szeret ahogy vagyok.
2013. jún. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha az embert felcseréled a nő szóval, akkor lesz korrekt a kérdés.
2013. jún. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6-os

Ez mind2 nemre vonatkozik úgy gondolom

2013. jún. 27. 15:02
 8/10 anonim ***** válasza:

#4 és #5


Csajok vagytok mi? Nektek megbocsátják... De fordítva a csajok nem szoktak túllépni ezeken - van 5 főtípúsú csávó akikre hajtanak a többiek meg "így jártak"

2013. jún. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8-as

Akikre gondolsz, szerintem azok a csajok :)

De a NŐK nem ilyenek, talán NŐKET kéne keresni és nem csajszikat :D

2013. jún. 27. 15:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Azoknál meg beugró a saját lakás szóval zsákutca...
2013. jún. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!