Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Skizofrénia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Skizofrénia párkapcsolatban

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk eggyütt a párommal egyidösek vagyunk 27 évesek.Szerelem volt elsö látásra de a probléma,hogy ö elmondta akut skizofréniába szenved 4 éve és gyógyszereket szed.Elöször azt hittem viccel mert nekem egyáltalán nem tünik betegnek teljesen beszámithato,normális ember de ö azt mondta,hogy nem viccel minden rendbe van vele már jol van csak tényleg akut skizofréniába szenved és 4 éve gyógyszert szed és csak szerette volna nekem elmondani.Nem tudom mit csináljak mert mindketten ugyérezzük eggütt akarjuk leélni az egész életünket de ez most egy törés bennem.
2013. júl. 1. 03:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ,hogy mennyire szereted.

Bár ha a gyógyszer kontrollálja,akkor az még annyira nem is számítana,mint az,hogy örökletes lehet a hajlam.

2013. júl. 1. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Például ne legyél részeg mint most.
2013. júl. 1. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha ennyire félsz, akkor inkább most szakíts vele, négy hónap nem olyan nagy idő, mintsem egy nagy romantikus álom menjen tönkre később.

Ha már most igazán szeretnéd, nem merülne fel benned ez a kérdés.

2013. júl. 1. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 zoliba' ***** válasza:
31%
örülj neki, 3-an mentek moziba 2 jeggyel. Utána meg 2en dugnak úgy h nem lesz belőle sértődés.
2013. júl. 1. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: a skizofrénia nem a többszemélyiség.
2013. júl. 1. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 +1
2013. júl. 1. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
ha téged ő nem bánt, és ahogy mondtad semmi hatása nincs az életetekre akkor miért kellene elhagynod? én ha skizo lennék és elhagyna az akit szeretek valószínű meghalasztanálak és ráfognám arra hogy skizofrén vagyok, megúsznám fél évvel egy kórházban(megéri)
2013. júl. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A kérdező is PÁROMozik, és nem gondol bele, hogy emiatt nem derül ki, hogy ki milyen nemű. Ne páromozzatok!
2013. júl. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A kérdés szempontjából lényegtelen.

Amúgy a kérdező a nő szerintem. Egy idő után már rááll az ember szeme,bár én is tévedhetek.

2013. júl. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%
Ha igazán szereted ahogy mondtad akkor ez nem lesz akadály és ha megismered a másik személyiségét lehet hogy azt meg még jobban fogod szeretni így 2 embert szerethetsz egy testben. Inkább segíts neki és a legfontosabb hogy ne kezeld másképp mint ahogyan megismerted! Megéri lehet hogy egy életre szóló szerelem lesz. :)
2013. júl. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!