Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom apja alkoholista,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom apja alkoholista, ugye ö nem lesz az?

Figyelt kérdés
Úgy tudom,hogy az alkoholista apáknak a gyerekei nagy valószinüséggel szintén alkoholisták lesznek. Mennyire lehet ez igaz? Elmondanátok a tapasztalataitokat?
2013. júl. 1. 22:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. 3 éve vagyunk együtt a barátommal, amikor megismerkedtünk rá se birt nézni az alkoholra, helyette colát, ásványvizet ivott. Mostanra ez kissé megváltozott. Szinte minden bulizás, Balaton, meccsek a piálásról szól. Igaz, azt vettem észre,hogy ehhez kell mások ráhatása. (23 éves amúgy)

Apját gyülöli amiért tönkretette az anyját és öt. Ha beszél is róla, mintha nem is az apja lenne.

Reménykedem,hogy ö sose lesz olyan.

2013. júl. 2. 10:30
 12/13 anonim ***** válasza:
Már nem lesz olyan! Már az, de majd te is rájössz 10 év múlva!
2013. aug. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Van rá esély, hogy ő is alkesz lesz, nálunk így van.

a párom szülei alkeszok voltak és a párom is az 15 éáves kortól. a szüleim azok, de én gyűlölöm az alkoholt. nem azt mondom, h sosem kótolok bele a párom sörébe vagy borába, de meg vagyok nélküle.

2013. nov. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!