Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsra lenne szükségem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsra lenne szükségem! Szakítani fogunk?

Figyelt kérdés
Sziasztok. a barátommal már 2,5 éve vagyunk együtt.. eddig mindig nagyon jól kijöttünk egymással és jól megértettük egymást. a napokban már 1-2 hete többet veszekszünk a megszokottnál, máskor ha összevesztünk mindig röhögtünk rajta és kész. a páromnak(F/19) az a baja, hogy nem adok neki teret, szabadságot ill. megfojtom és láncra kötöm...(ez azért van mert nekem nincsenek barátnőim akikkel elmehetek discoba stb. de ő vágyik rá hogy a haverjaival elmehessen anélkül hogy ezen összekapnánk mert mindig ez a vita okozója, engem pedig nem szeret elvinni magával mert feszültnek érzi magát, hogy rám is és a barátaira is figyeljen és jól érezhesse magát.) kijelentette, hogy már nem szerelemből szeret,de szeret! (" a szerelemből szeretet lesz ") ez nagyon mellbevágott . ő aki a kapcsolatunk elején rám volt tapadva sirt miattam többször is, azt mondja, hogy már nem szerelmes! én pedig még mindig az vagyok! S.O.S nem akarom őt elveszíteni. sokat csalódtam már és eddig sosem volt ilyen normális, megértő, kedves, jószívű, segítőkész és még sorolhatnám barátom... tudni illik volt már előttem barátnője de nem volt komoly egyikse. úgy mond minden téren én vagyok neki az első. kérdeztem tőle, hogy esetleg szeretne más lányokat is kipróbálni? azt felelte nem... de akkor még is mi a baj? meg fogadtam, hogy adok neki szabadságot mert tényleg minden naposan találkozunk...csak nekem olyan nehéz. ő a barátom és a barátnőm is egybe. vele osztom meg a titkaim, a bánatom, a boldogságom.. nekem csak ő van. csak rá számíthatok mert ő az egyetlen biztos pont az életemben.. a családomról meg nem beszélnék inkább.. várom a válaszokat! kétségbe vagyok esve. már 1 hete nem találkoztunk és nem beszéltünk (nyaral) de nekem már nagyon hiányzik, jó lenne tudni, hogy vajon ő is igy gondol rám? :/ (L/17) az oltásokat légyszi mellőzzétek.
2013. júl. 3. 10:32
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
naiv vagy. azért írunk ilyeneket, mert kicsit idősebbek vagyunk tőled, és tudjuk, h ami meghalt, az meghalt.
2013. júl. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy meghalt volna ilyen hamar a kapcsolatunk :D most ott tartunk hogy időt kért... ami irtó jól jött neki is és nekem is! mióta csak pasikkal lógok, megeszi a féltékenység és a düh. :D 5.-ik hét, hogy nem tudja mit akar... de látom rajta, apró jelek elárulják, szeret engem!
2013. júl. 31. 22:19
 33/33 A kérdező kommentje:
hülye voltam hogy hagytam magam irányítani... ezért élvezi, kihasználja! de mióta megmutattam a keményebb oldalam.csinálja a nagymenőt mintha semmi baja nem lenne... közbe a kocsiba bömböl a zene és hozzám se szól!. Így próbálja magát manipulálni elöttem. :D ma meglátta mikor hazahozott a boltbol hogy a haverjaimhoz megyek és nem haza, becsaptam az ajtót, majd úgy elhajtott vagy 80al mint az ágyú. át se engedett az uton pedig ott álltam... mi vonható le? féltékeny... nagyon is! kértem még tőle időt... akkor is nagy kuss és próbált terlni :D látni ahogy szenved, leirhatatlan jó érzés! tudom jó, hogy még ő fog nekem pitizni! hisz féltékeny, azaz szeret még!!! egyszerűen össze van zavarodva...most irhatjátok a véleményt!
2013. júl. 31. 22:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!