Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom eldönteni azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni azért nincs senkim mert csúnya vagyok? A belsőmmel tuti nincs baj akkor csak a külsővel lehet. Egyik nap szépnek látom magam másik nap olyan csúnyának hogy sírni tudnék. Olyankor mások is olyan csúnyának látnak mint én magamat?

Figyelt kérdés
18L vagyok amúgy
2013. júl. 4. 20:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy csúnya, nekem a piercing is tetszik :) Még egy kis önbizalmat kérek (mert tényleg nincs miért határozatlannak lenned), és ha te ki leszel békülve önmagaddal, akkor a világ is szebbnek fog látni, hidd el (ez olyan reklámszövegnek hangzik, de igaz :D )


18as voltam.

2013. júl. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

én így látatlanban azt mondom, tényleg mások is olyannak látnak, mint amilyennek éppen te magadat...nagyon kiül az aktuális hangulatod, egészségi állapot, ilyesmik.

el kell fogadnod magad, és próbáld mindig szépnek látni, hiszen az vagy, ezt írták a többiek, hiszek nekik! 18 éves lány mi baj lehet vele, és csak szépülni fogsz. és ha belsőd jó, akkor mi gond lehet? talán legyél kicsit nyitottabb, és magaddal szemben elfogadóbb, akkor mindig szépnek látod majd magad és mások is, ja és ne mindig másokkal légy elfoglalva, mármint hogy ki mit gondol rólad és milyennek lát, máris jobban érzed majd magad!

2014. febr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!