Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak vagy ne?

Figyelt kérdés

15 eves lany vagyok. a baratom 17.

ma nap.volt egy ilyen falunap a kozelben..mar regota lebeszeltem a baratommal.hogy egyutt megyunk..ma az utolso egy oraban kijelentette hogy o.nem megy velem hanem a haverjaival. megertettem..megkerdeztem hogy azert mehetek egy busszal veluk?! azt mondta jojjek..ra 5 percre kitalalta hogy oot kocsival viszik..jo..lementem a baratnommel a helyszinre es az elezo exevel volt..nem velem..akit nekem elhordott mindennek..elvileg hajnali 2ig ott lesz... mit tegyek? elvileg szeret engem.ram sem mert nezni...ti kidobnatok? mellesleg eleg jol erezte magat..pedig meg is latott nemegyszer.


2013. júl. 6. 01:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom lehet csak én vagyok így de szerintem azt is simán megoldhattátok volna hogy vele és a haverjaival egy bandába verődtök. Az eléggé lejön hogy nem akarta hogy te és az exe egy légtérben legyetek. Ha egész nap feléd se nézett pedig egy helyen voltatok szerintem az eléggé gyanús.
2013. júl. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
de nekem elhordta mindennek a csajt es vele rohogcselt. :) azt mondta teljesen masokkal lesz...delolott sirtam neki tekefonba es akkor meg elvolt ajulva hogy.mennyire szeret engem.
2013. júl. 6. 01:32
 13/17 anonim ***** válasza:
dehogy szeret. Jegyezd meg akár elhordja mindennek akár szépen beszél az exéről itt nem ezen van a hangsúly hanem azon hogy egyáltalán foglalkozik az exével. Tök mindegy hogy gyűlölettel beszél róla vagy szépen. Aki az exéről beszél azt még az ex érdekli. Ráadásul láthatóan jól is érzi vele magát. Te sehol se vagy. Csak azért mondja hogy szeret mert jó vagy tartalék játékosnak. Olyan tipikus a szituáció. Ja és ne a szavaknak higyj hogy szeret hanem a tetteknek azok beszédesebbek
2013. júl. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát kislány egyébként ha nem vállal fel nem túl valószínű hogy tényleg szeret. Ha szeretne pont leszarná ki mit gondol rólad, sőt minél inkább azon lenne hogy az összes élő ismerősének bemutasson.
2013. júl. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha szereted, hogy rendszeresen megaláznak, akkor maradj vele még sokáig.
2013. júl. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem szeret, dobd ki.
2013. júl. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
megvolt. kidobtam:)
2013. júl. 6. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!