Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy gondolják, hogy értik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy gondolják, hogy értik a nők ezt a megtudjon a férfi védni dolgot?

Figyelt kérdés
Sose értettem, hogy ezt pontosan hogy értik, hogy gondolják a nők, hogy fontos legyen nekik ez a megtudjon védeni engem a férfi, amikor szerintem mindig lesz erősebb férfi a pasijánál, illetve ha több férfi támad rá a nőre, kevés az a férfi, aki megtudná védeni a barátnőjét, így szerintem ez egy ismét ilyen női epic fail logika
2013. júl. 6. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

meg_tudjon védeni



érted?

2013. júl. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Chick Norris ellen senkinek nincs esélye.
2013. júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem csak fizikai értelemben, erkölcsi, szellemi, pénzügyi értelemben is.
2013. júl. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül támadást jelent ez a kijelentés... Az az érzés, hogy biztonságban vagy, ott van, mikor szükséged van rá, ez az érzés nagyon megnyugtató és jó. Szerintem ezt jelenti.


Egyébként ha éjszaka sétálok egy férfival, hiába tudja az agyam, hogy ha tízen megtámadnak, esélyünk sincs, de azért a jelenléte megnyugtató :)

2013. júl. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez a megvédést nem feltétlen a testi védelemre kell érteni. Védelem az is, ha az élet dolgaival szemben lehet rá támaszkodni. A nehézségeket segít megoldani, és biztosítani tudja a zavartalan családi életet.
2013. júl. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez meg ismét ilyen epic fail férfi logika,ha te csak a támadásra gondolsz. Ahogy előttem is irták,minden tekintetben védje meg őt a pasi.
2013. júl. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Akszidentális Errőr ***** válasza:

Ük ük ük ük ük ük ük ük ük ük ük ük ük apáink idejében még így volt. Azok a hímek voltak a menők, akik pusztakézzel agyon tudták verni a reggeli bogyószedés közben előforduló kardfogú tigrist meg a rivális törzs alfáit.


Mára már inkább érzelmi biztonságról van szó. Arról, hogy a hölgy érezze, hogy hozzád tartozik, és bármi történik, de mellette állsz (mellette is halsz meg, ha úgy adódik :P).

2013. júl. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

És végszóként:

Ahhoz, hogy ezt az érzést előhozd egy lányból, nem kell kigyúrnod magad, nem kell tömeget növelned, nem kell szálkásítanod. Ez ma már inkább jelképes dolog.

2013. júl. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
első lődd már le magad.és ha most el írt néhány szót akkor mivan bakker?bírom az ilyen embereket... -.-"
2013. júl. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A volt pasim haverjai mondtak nekem olyanokat, ami nem esett jól és a barátom ilyenkor is megvédett, leállította őket.
2013. júl. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!