Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele?

Figyelt kérdés

3 hét múlva lesz 2 éve hogy együtt vagyok barátommal és most derült ki (nehezen mondta el) hogy próbálta már férfival


szakítsak emiatt? nagyon szeretem de nem is tudom...


2013. júl. 7. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Még azelőtt csinálta, hogy veled összejött? Ha így történt, én a helyedben nem szakítanék, ha egyébként minden rendben van...
2013. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha tőlünk kérdezed, akkor az már rég rossz, annyit tudhatnál, hogy mások véleménye nem számít, soha, semmilyen körülmények között. Ha neked ez belefér, akkor maradj vele, ha nem, akkor szakíts, ha biztos vagy benne, hogy később nem bánod meg. Vagy beszéljétek át, hogy téged ez hogyan érint. :)
2013. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
engem személy szerint nem zavar mivel férfival történt, csak furcsa és még előttem történt
2013. júl. 7. 20:19
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne.
2013. júl. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
hát sztem igen...........
2013. júl. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nem most történt az együttlétetek alatt a dolog, akkor nem érdemes emiatt elhagyni.
2013. júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én szakítanék, nem tudnám elviselni ezt a tudatot, de ha téged nem zavar, akkor ne hallgass az egyéb véleményekre szerintem.
2013. júl. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez már több mint 2éve történt, ha azóta mióta jártok csak és kizárólag veled volt, akkor ne szakíts a múltja miatt szerintem.
2013. júl. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 omba ***** válasza:

És mire jutott azzal a pasival?

Régen volt, előtted volt: ezért nem léne túllihegni.


Viszont egy férfitől mégis csak kaphat olyat, amit tőled soha, - tehát ha megvan benne a vágyakozás, akkor esélytelen leszel örök időkre.

2013. júl. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
az régen volt és csak egyszer volt
2013. júl. 10. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!