Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanár-diák szerelem! Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár-diák szerelem! Van ilyen, és az én esetemben elég fura. Alakulgat valami, de nem tudom hogyan tovább. Adjatok tanácsot! Ő 31 éves, én 18. Nem csak tanít, de sajnos ő az ofőm is. Nincs senkije, egyedül él. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Mindig ad jeleket, amikor már épp túl lennék rajta. Rengeteget bámul, amióta betöltöttem a 18-at, sokszor zavarba jön, ha elkapom egy-egy pillantását. És buliban berúgott miattam, mert "nem vettem észre". Engem bámult és döntötte magába a piát. De tavasszal, amikor beszélgettünk, akkor azt mondta nekem, hogy "Nem az a bajom, hogy tanítom, mert az nem érdekel. Hanem az osztályomba jár. Na ez a nagyobb ciki. Ha tetszene, akkor sem lehetne semmi. "
2009. okt. 17. 17:43
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem kétfelé megyünk....épp ellenkezőleg. Ugyanabba a fősuliba jelentkezett, mint én. :)
2009. okt. 18. 20:16
 12/18 anonim ***** válasza:

Én ismerek ilyen párt. Nagyjából ugyanez volt a helyzet, mint veled. A férfi harmincvalahány éves tanár volt (és a lány osztályfőnöke szintén). Miután a lány elballagott a gimiből, utána összejöttek és azóta is együtt vannak már legalább 3 éve, ha nem több. Azt mondjuk nem tudom, mekkora botrány volt ezzel kapcsolatban. De a férfi még mindig a gimiben tanít és a tanárok is tudják meg mindenki. Végülis mikor összejöttek, már nem tanította a lányt és ugye a csaj is nagykorú volt már.

Szóval nem tudom, hogy nektek lehet-e ebből valami, mert látod, van akiknek sikerült:). Viszont tényleg várj addig, amíg elballagsz.

2009. okt. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
43%
Én összejöttem a jogtanárommal gimiben, kár lett volna kihagyni a pikáns helyeztet. De mi nem voltunk szerelmesek. :-)
2009. okt. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Várd már meg ezt a kicsike időt, mindjárt érettségi. Aztán ha még mindig kölcsönös a vonzalom, hajrá! Próbáljátok meg együtt! :)
2010. ápr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
lett valami veletek?
2010. júl. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek?:)
2011. jan. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Nem...nem lett velünk semmi. Az utolsó évben már lenyugodtak a kedélyek...de előtte párszor megalázott a díszes baráti társaságával...úgyhogy eléggé a "számomra gyűlölt emberek" listáján áll....Nem azért, mert nem viszonozta az érzéseim, hanem mert alpári bunkó módon viselkedett.

Ez van...az élet sajnos nem habostorta.

2011. jan. 24. 07:57
 18/18 anonim ***** válasza:

(én voltam a válaszod előtti kérdező)

Sajnálom. Pedig úgy szurkoltam...^^ megtaláltam egy blogot, ahol irogattatok egy másik fórumozóval és olyan boldogan olvasgattam a fejleményeket... annyira reméltem h lesz vmi:( :)

2011. jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!