Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális dolog? Nálatok is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog? Nálatok is előfordul?

Figyelt kérdés
A párommal már régóta együtt vagyunk.Nagyon szeretjük egymást, nagyon jól megvagyunk. Ha valami miatt sokáig nem tudunk beszélni vagy találkozni, valahogy szinte mindig elkezdek okokat keresni, hogy haragudjak rá. Elképzelem, hogy miatta nem tudunk találkozni, bármilyen okot eszeveszetten keresni kezdek a haragvásra. Persze ezt mindig magamban teszem, 'fővök a saját levemben.' Ha felhív, nem veszem fel egyszer-kétszer, durcáskodom, meg amúgyis ha felvenném, akkor úgyis minden dühöm elszállna. :) Nem tudom mennyire érthető, de szeretnék értelmes válaszokat kapni. Szóval azt szeretném kérdezni, hogy csak én vagyok ilyen, vagy veletek is előfordult már? :)
2013. júl. 9. 12:07
1 2
 11/17 zoliba' ***** válasza:
nem illik rád? Hát direkt nem veszed fel neki a telefont.. Közben meg minden rendben van? Szedd már össze magad. Igazat adott neked egy másik HP,te meg abba kapaszkodsz. Tudod miért tisztelem a páromat? Mert elhivatott.mert mindent megtesz,h harmónikus legyen a kapcsolatunk,mert jó anya,mert megért,bízik bennem és hagy nekem szabadságot. Ő is hisztizik néha(enélkül nem is lennétek nők) de csak olyan dolgokért,ami már télleg sok.
2013. júl. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Szó nincs arról, hogy nem engedném el sehová, meg féltékenykednék, meg kicsapnám a hisztit. Magamban durcáskodok.Van különbség. Egyszerűen csak vele szeretnék lenni, mert hiányzik. Írtam, hogy sosincs konfliktusunk.

és BASSZUS. nem HPzünk le senkit ismeretlenül! :)

2013. júl. 9. 12:42
 13/17 zoliba' ***** válasza:

én igen. :)

Vázolom a különbséget. Te nem veszed fel a telefont. Az én párom felveszi és elmondja,h hiányzom neki. Pont a fordítottját csinálod a normális dolgoknak,de lehet túl öreg vok már.

2013. júl. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ha ilyenem van, nem tart sokáig. Általában második hívásra simán felveszem és ugyanúgy elmondom neki, hogy hiányzik és szeretem. Változnom kell persze, de nőből vagyok és ha nagyon hiányzik ezt hozza ki belőlem. :)
2013. júl. 9. 13:11
 15/17 zoliba' ***** válasza:
na akkor csak én nyertem. :p
2013. júl. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Döntetlen?

mert még mindig nem illik rám a durva jellemzésed :D

2013. júl. 9. 13:20
 17/17 zoliba' ***** válasza:
na jó,döntetlen. Azért írom durván a dolgokat,mert így jobban megmarad!
2013. júl. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!