Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg bunkóság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg bunkóság volt így szakítani? De ha egyszer nem akarok vele találkozni?

Figyelt kérdés

Írtam facebookon a barátnőmnek, hogy elegem van belőle, és szakítok, erre elkezdett hisztizni, hogy mi bajom van, meg beszéljük meg, meg talizzunk aztán letiltottam... most meg két közös ismerősünk is nekem állt, hogy milyen bunkó vagyok (gondolom ment hozzájuk picsogni), és hogy ki van bukva, és hogy találkozzunk! De bakker nekem nincs neki mondanivalóm és nem azért szakítottam, hogy találkozgassunk meg beszélgessünk! Elegem van belőle! Undorodom tőle! Miért kellene taliznom vele? Miért lenne ez bunkóság?!

16/F


2013. júl. 9. 18:33
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora egy felszínes, undorító, gerinctelen ostoba féreg vagy. Okádni tudnék az ilyen primitív suttyóktól. Szegény lány...
2013. júl. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Bár te tudod... A tényen, hogy egy gerinctelen suttyó vagy, semmi nem változtat.
2013. júl. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
pfff nem kell mocskolódnotok, mondtam, hogy találkozok vele!
2013. júl. 9. 19:17
 24/30 anonim válasza:
100%
Jó nyomorék lehetsz...Facebookon szakítani,és nem élőbe elmondani,hogy mi a bajod vele stb,elégé nyomorékság :D
2013. júl. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
100%
Undorító vagy! Remélem 1x az a csaj is így fog veled elbánni, akit Te szeretsz mindennél jobban!
2013. júl. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon szánalmas azt remélem tudod. Szegény lány jobban járt még így is, mert legalább nem egy ilyen lesz mellette! Kisfiú vagy még eléggé, de majd egyszer talán rájössz, hogy normálisan is el lehet intézni a dolgokat.
2013. júl. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

A lánynak nagy szerencséje, hogy nem feküdt le egy ilyen senkiházival, mint amilyen te vagy.


Tudod a szex csak akkor működik ha mindkét fél akarja. És igaza is volt, hogy nem dőlt be neked. Kisfiú vagy te még, piszokul éretlen, és gyerekes!


Persze hogy kiakadt, hiszen szakítani személyesen szoktunk, akármennyire is nem akaródzik találkozni vele. Mert könnyű ugye úgy nagypofájúnak lenni, hogy nem állsz a lány elé....és mondod meg mi a helyzet. Hanem gyáván, tisztes távolságból, fbn szakítasz. Szánalmas.


És ez nem mocskolódás, ez csak igazság.


Akkor megértettem volna, hogy nem személyesen szakítasz, ha őt nem tudod rávenni a találkozásra.


De amit csináltál az gusztustalan. És még te vagy felháborodva....

2013. nov. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%

Abszolút megértem, hogy dobtad. Bár nem írtad, hogy mennyit akart várni a csaj de nem normális az, hogy mondjuk fél éven keresztül csak beszélgettek és nincs semmi.


Bár személyesen korrektebb tényleg szakítani.

2013. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Remélem, már nem élsz.
2016. nov. 28. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
=D nincs szerencséd
2016. nov. 28. 16:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!