Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg bunkóság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg bunkóság volt így szakítani? De ha egyszer nem akarok vele találkozni?

Figyelt kérdés

Írtam facebookon a barátnőmnek, hogy elegem van belőle, és szakítok, erre elkezdett hisztizni, hogy mi bajom van, meg beszéljük meg, meg talizzunk aztán letiltottam... most meg két közös ismerősünk is nekem állt, hogy milyen bunkó vagyok (gondolom ment hozzájuk picsogni), és hogy ki van bukva, és hogy találkozzunk! De bakker nekem nincs neki mondanivalóm és nem azért szakítottam, hogy találkozgassunk meg beszélgessünk! Elegem van belőle! Undorodom tőle! Miért kellene taliznom vele? Miért lenne ez bunkóság?!

16/F


2013. júl. 9. 18:33
1 2 3
 11/30 LeftBehind ***** válasza:
100%
Én meg azt hittem,hogy megcsalt vagy valami komolyabb. Ezek olyan dolgokat,amiket tudod....esetleg meg lehet beszélni. De ha nem megy a dolog,azért lehetett volna annyi tököd,hogy az arcába mondod.
2013. júl. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
0%

szerintem bunkóbb dolog lett volna, ha pl elhívod vacsorázni beszélgettek a végén meg bevágod, hogy te balra, ő jobbra és ez búcsúvacsora volt.


így meg rövid,tömör


a legtöbb pasi csak kinyomja a telot és nem mond semmit, ebben legalább volt gerinc.

2013. júl. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Egynek örülök. Hogy az a szegény lány nem szenved tovább melletted...
2013. júl. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Próbáltam vele beszélni 100x, de nem lehet! Mert ilyen önbizalomhiányos típus, és mindig az kell neki, hogy a másik bizonyítson, ő meg nem tesz semmit...


Pfff mellettem nem szenvedett azt elhiheted -.-

2013. júl. 9. 18:50
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
kicsit sok az egó a részedről, nem gondolod? igen, megérdemelte volna, hogy élőben beszéljetek. akármilyen "hisztis, önbizalomhiányos p.csa" is volt.
2013. júl. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy szemétláda vagy. Jobban jár a barátnőd nélküled.
2013. júl. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ez a helyzet, akkor nem ok nélkül hisztizett, mert tényleg nem szeretted.
2013. júl. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Szerettem volna ha van miért...


Na mindegy akkor majd talizok vele ha lesz rá idő, ne én legyek a szemét -.- Pedig lehet jobban járna ha nem taliznánk.

2013. júl. 9. 18:59
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

"Szerettem volna ha van miért... "


Sejtem mire gondolsz a miért alatt. Jobban is járt, hogy nem adta meg...

2013. júl. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

... nekem az is hozzátartozik egy kapcsolathoz -.-

Amúgy meg az a csaj, akivel összeismerkedtem, még jobban is néz ki, szal...

2013. júl. 9. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!