Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak a rosszat hallom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a rosszat hallom az albánokról? Miért akar lebeszélni mindenki? Miért általánosítanak?

Figyelt kérdés
Megismertem egy koszóvói albán fiú. Már egy fél éve tartjuk a kapcsolatot, sajnos találkozni még soha nem tudtunk, interneten tartjuk a kapcsolatot. Itt lakik magyarországon, itt dolgozik, szokott hazajárni koszovóba, nem túl sűrűn. Elmondta, hogy volt, felesége, de elváltak, van egy kislánya is akit sajnos csak nagyon ritkán láthat. Akármit kérdezek tőle, mindent elmond és nem úgy tűnik mint aki hazudna. Amit mondok, kérek bármit szó nélkül megtenne értem, pedig még csak nem is ismer igazán, mert én fele annyit sem árulok el neki magamról, mint ő nekem. Igazából még soha nem is találkoztunk, csak beszélgetünk és fényképen láttuk egymást, vagyis csak ő mert én már láttam őt élőben. Mégis mindenki le akar beszélni erről a fiúról, hogy ne is akarjak vele találkozni, hagyjam a fenébe, ne foglalkozzak vele, mert albán! Az albánok így, az albánok úgy...stb. Miért általánosítanak az emberek? Semmi oka nem lenne arra, hogy igazat mondjon, hazudhatna annyit, és azt amit csak akar, hiszen nem is ismerjük egymást, de mégsem teszi. Az az az egy igaz, hogy magától nem nagyon beszél a magánéletéről, családjáról, csak ha kérdezem, de akkor mindent elmond amire kíváncsi vagyok. Azt tudom, hogy más kultúra, meg más ország, de ott is vannak kivételek, itt Magyarországon is van olyan férfi, akit nagy ívben el kellene kerülni.
2013. júl. 12. 15:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Akkor kérlek definiáld a komoly kapcsolatot légyszíves, mert nem értem. Nem csak szexet akarsz, de nem is akarod lekötni magad? Akkor mit akarsz? Közte nincs semmi...


Egyébként azért gondolják ezt sokan, mert vannak férfiak, akik szeretnek a tartósabb ideiglenes tartózkodási helyen is tartani valakit, akivel összejárhatnak szórakozni.

2013. júl. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Szia! Én is csak rosszakat hallok az albánokról, a kisvárosunkat is kezdik elözönleni. Sokszor futok velük össze, és általánosan igaz róluk hogy imádják és falják a nőket. Több példa volt rá, hogy el akarták kérni a telefonszámom, vagy leálltak mellettem a járdán, hogy szívesen hazavinnének..Nem mondom hogy rossz emberek, de ilyen apró dolgok után nehezen tudom elképzelni, hogy bármilyen kapcsolat működhetne velük. Több vasat szeretnek tartani a tűzbe, én ezt látom. Persze az is lehet, hogy ő tényleg egy becsületes ember, remélem hogy van annyira jó emberismerő, hogy nem dőlsz be egy csalónak.
2013. júl. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Köszi! Remélem is, hogy jó emberismerő vagyok. Bár ha hazudna is, nem túl sok értelmét látom, (bár nem ismerem a gondolkozását) de ő még nem látott soha engem csak fényképen (vagyis egyszer már találkoztunk, de ő nem emlékszik), telefonon se beszéltünk még, sem webkamerán ( pontosabban én őt láttam, hallottam, ő engem nem), csak chaten írogatunk egymásnak. Már lassan fél éve beszélünk, megbeszéltünk már több találkozót is, de valahogy soha nem jött össze, nem az ő hibájából! Több száz km-re lakunk egymástól. És még ezek ellenére is megszeretne ismerni, bármikor eljönne hozzám, ha most szólnék, este már itt lenne.

A komoly kapcsolat nekem az együtt élés, addig nem. Nem csak szexet akarunk, de egyenlőre így ismeretlenül nem akarunk semmi komolyat erőltetni, majd lesz valahogy. Hiába mondanám, hogy szeretnék komoly kapcsolatot, ha egyszer nem passzolunk. Én nem vagyok egyébként sem az utcán kézen fogva sétálgatós, nyálcsorgatós, egyből írjuk ki hogy ,,kapcsolatban" típus. Ami nem azt jelenti, hogy csak a szex kell, vagy hogy nem szeretném a romantikát, egyszerűen csak nem szeretem, ez nekem kicsit feltűnőség. Ha valakit szeretek, azt nagyon ki tudom mutatni, de az neki szól, nem a közönségnek. Persze ez megint más pl egy nagy városban vagy egy kis városban. A kis városban mindenki ismer mindenkit, mindenki pletykál mindenkiről, főleg, hogy ő nem magyar, nem ismerik, mindenki csak általánosít, csak a rosszat tudjuk, halljuk az albánokról. Én pedig semmit nem utálok jobban a pletykánál. Ha van alapja ha nem, mindenki foglalkozzon a saját dolgával.

Ne értsetek félre, nem azt mondom, hogy nem mennék ki vele az utcára, de én nem vagyok az a gabalyodjunk össze stílusú ember. És ahogy elmondta ő is ilyesmi tipusú.

És hogy ez valóban így van-e vagy csak mert tényleg csak egy lennék a sok közül azt még nem tudom, de nagyon kitartó.

2013. júl. 16. 08:36
 14/23 arturrimbaud ***** válasza:

Kitartó mert szerelmes lett beléd életében elõször, akkor akarnak ennyire valakit...de õk nem az a tipusok, hogy kézen fogva mászkáljanak...


...õ nekik nincs saját elképzelésük csak kiszolgálják a nõt, de nem is mehetnek kézen fogva mert abból komoly gabalyuk származik...a feleséget nem akarják sétáltatni a szeretõt nem bírják de szeretnék csak nem lehet nekik...


...az bizti, hogy nagyon akar téged, de nem elvált ebben hazudik 100%...lassan a testel és vigyázz magadra õ nem fog tudno vigyázni rád csak a lelkiismereted...ismerkedj de ne siess sehova, ha annyira akarja dolgozzon csak meg...addig te is ki ismered...

2013. júl. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Köszi arturrimbaud de én sem akarok kézen fogva sétálgatni :) pont ezt írtam, hogy én nem vagyok olyan mutogatós, összegabalyodós típus. Ígérem vigyázok magamra, bár eddig nagyon nem aggódok, mert már fél éve ismerem, de még sajnos nem tudtunk összehozni egy találkát se, és a közeljövőben nem tudom mikor fog sikerülni, sajnos 400km a távolság közöttünk.
2013. júl. 16. 12:59
 16/23 arturrimbaud ***** válasza:
...de én meg azt mondom, hogy ő nem tudja magáról milyen csak állít valamit, amiről gondolja neked tetszik, mert mindig nöket szolgálnak es nem tudják ők mit is akarnak valójába, ezt azér moindja mert neked nagyon tetszeni akar de hogy mit akar ő maga se tudja mert mindig mások óhajainak akar megfelelni!!!...jó az 400 legalább lesz alkalmad megismerni mielőtt bele rohansz:)))
2013. júl. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 pipere_20 válasza:
arturrimbaud : ezt honnan vetted a kézen fogva sétálos dolgot.??hogy nem lehet nekik meg stb?
2013. júl. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Arturrimbaud! Még koszovóba is elvinne magával bemutatni a családjának, és az én családomat is szívesen megismerné.
2013. aug. 24. 14:47
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Tudod az egyik barátnőmet pont így rabolták el és vitték ki kurwának. Sok sikert. Pff.
2013. aug. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Albánok. 8 hónap SZEMÉLYES ismerettség után.
2013. aug. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!