Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak hogy ne tapizzon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak hogy ne tapizzon annyit? (lent)

Figyelt kérdés
Kavarok egy pasival aki nagyon tetszik nekem.Nagyon jofej,aranyos,jol nez ki dee egy problema van vele .. mindig tapiz.Allandoan a melleimet fogdossa,de nem csak ugy egyszeruen hanem a melltartom ala nyul meg a nadragomba.Mindig lekell fogjam a kezet hogy ne mennyen "tiltott" helyre.Meg annyira nem is zavarna ha nem csak 2 hete kavarnank.Nagyon feszult kell legyek minidg mikor vele vagyok mert azert kell aggodjak hogy most vajon hova fog nyulni.Hogyan mondjam el neki hogy ez zavar engem?

2013. júl. 13. 15:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
es ha nem hadja abba? Dobjam ki?
2013. júl. 13. 16:25
 12/16 Dan Romeo válasza:
100%
Az ilyen idióta kérdésekre jön egy rakat válasz, de ha én felteszek valami értelmeset, amin százezer forintok múlnak, az le van szarva... Ennyire antiszociálisak vagytok? Én sosem jöttem ide a magánéletemet kitárni, mindent meg lehet oldani, ha nem egy 5 éves szintjén vagy... De, hogy a kérdéshez is hozzászóljak, mondd meg neki, hogy NE! Ha meg nem érti meg, akkor megmondod, hogy ez így nem megy. Nem lehet a mai fiatalság ennyire retardált... Alapvető szociális képességeitek hiányában vagytok, mert elbutít az idióta média. Szégyenlem, hogy közétek tartozom -.-
2013. júl. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ezt nem kötekedésből írom de erre csak azt tudom írni hogy 'Miért nem egy Normális fiúval vagy?' Aki nem fogdos.. A probléma az hogy a hozzád hasonló többi lány az nagyban leszarja a normális fiúkat míg ők a bunkókat választják csak mert nekik fontosabb a külső mint a belső.. 17/F
2013. júl. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Uccsó válaszoló, ez szerintem is így van, SAJNOS... :/
2013. júl. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ebben igazatok van .....
2013. júl. 19. 11:46
 16/16 anonim válasza:
Vègülis azóta is fogdos kèrdezö?
2018. okt. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!