Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik-e tanfolyam/tréning,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik-e tanfolyam/tréning, ahol megtanítanak szeretni?

Figyelt kérdés

25 éves srác vagyok, már főállásban dolgozom, egyébként informatikus. Nem volt még barátnőm, se tinikorom, mert folyamatosan csak a számítógépekkel foglalkoztam. Nem tanultam meg szocializálódni, chat-eken ismerkedtem, tinédzser koromban a legjobb barátaim interneten voltak, akikkel soha nem is találkoztam élőben. A barátnőzés akkor egyáltalán nem érdekelt. Nem tanultam meg sem nőkkel, sem férfiakkal meghitt kapcsolatokat kialakítani. Bár barátkozni már csak-csak tudok lányokkal, de közel kerülni hozzájuk nem, míg irigykedve nézem csak, ahogy mások tök könnyedén, lazán, nevetve megérintenek, megölelnek, megsimogatnak olyan lányokat, akiktől valójában nem is biztos, hogy akarnak bármit is. Szerencsétlenségemre, ezek az "aláfestések" sajnos kellenek egy mélyebb kapcsolathoz, legyen az akár baráti, akár párkapcsolat. A kérdésem az volna dióhéjban, hogy hol tudnám megtanulni a gyengédség, a meghittség, a szeretet megfelelő kifejezését?


Professzionálisan szeretném, akár szituációs játékokkal. Jó volna még az is, ha előtte csinálnánk valami pszichológiai tesztet és az alapján "osztanak be" mellém egy lányt, aki olyasmi típusú, mint amilyen kisugárzású lányokat én vonzónak találok. Mert van ilyen. Az életvidám, fürge, kicsit elvont, de rendkívül érzelmes lányok vonzanak, akik kifejezésre juttatják minden érzelmüket, rengeteget mosolyognak és mindent csupa érzéssel adnak elő - akár mint a szappanoperák színésznői. Kevés ilyen lánnyal találkoztam a való életben, de ők például nagyon meg tudnak fogni. A törődést viszont természetesen "univerzálisan" szeretném megtanulni, nem csak az "ilyen lányok" felé. Nekem nagyon jól esik, ha kifejezhetem a szeretetem valakinek, akivel egy kicsit is jól érzem magam. És egyre inkább úgy érzem, hogy szükségem van erre, még ha a tinikoromban nem is volt (vagy el volt nyomva ez az érzés). Nézelődtem az interneten tanfolyamok után, de aligha találtam olyat, amit érdemesnek tartanék bevállalni. Alább néhány, amik leginkább a témába vágnak.


Tanfolyamok, amikről hallottam, de irányukba szkeptikus vagyok (ha valaki volt rajtuk, írjon véleményt!):

Mex Deluxe PUA tréningjei és a ferfikommunikacio.com-on hirdetett tanfolyamok/táborok: Olvasgattam az oldalon megtalálható fórumok topikjait, és ez nekem kicsit úgy tűnik, mint valami hajtóvadászat a lányok után, már a legalapvetőbb manőver, a "shit teszt kezelése" is azt az érzést kelti bennem, hogy csak viccelődve, játszva szabad szeretni, őszintén, elmélyülten nem. A "push & pull" játéknak nevezett dologgal se nagyon tudok azonosulni, hogy szándékosan el kell lökjem magamtól a lányt, hogy aztán nagyobb vonzalmat érezzen irántam. Én egyszerűen csak szeretni akarok, a sérüléseket ápolni és nem újabb sebeket ejteni mindenféle flört-játékokkal.


NLP Tréning:

Olvastam a selfskills.hu-n hirdetett NLP kommunikációs és hipnózis tréningekről. Azért keltették fel az érdeklődésem, mert az ismertetők alapján úgy hiszem, biztosan segítene megnyitni a másik felet és mély, őszinte, lelki beszélgetésekre rávenni.


Várom mindenki véleményét és ötleteit!

Köszönöm



2013. júl. 14. 10:46
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
50%
Nézzél szappanoperákat, ott egyfolytában puszi pá ölelgetés, hátbaveregetés együtt sírás-rívás nevetés megy. Aztán ez rád ragad, és még a főnöködet is hátba fogod veregetni. A csajok szemében pedig te leszel a szappanopera főhős.
2019. aug. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 A kérdező kommentje:
A kérdés továbbra is aktuális. Nem találtam még meg a nekem való tréninget.
2019. szept. 19. 09:28
 53/59 anonim ***** válasza:
45%

Te már 31 éves vagy? És még mindig szűz? Vagy azóta volt barátnőd?

A kérdés rosszul van megfogalmazva. Te csajozni akarsz megtanulni nem pedig szeretni. Ha már össze szedtél egy csajt aki a párod, utána már szeretni tudod. Amúgy kérdésre a válasz ahogyan többen írták a PUA tanfolyam. Bár én 300 ezret nem költenék ilyenre. Inkább egy 30 ezres tanfolyam jobban megéri. + Olvasgass PUA könyveket. Élőben közeledj, beszélgess nőkkel és kérd el a számukat, hívd el randira. Vagy neten ismerkedj társkereső oldalakon. Onnan hívd el randira. A "Badoo.com" oldalról lett nekem több barátnőm és szex kalandjaim is. De jó képet tegyél fel magadról, mert úgyis az arckép az első amit megnéznek a nők. Meg ne csak a legszebb arcú modell testű lányoknak írj, hanem a duciknak is.

2019. szept. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
69%
Tantra, intimitás terén keresgélj, Pesten rendszeresen vannak ilyen témájú tanfolyamok.
2019. szept. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
62%

Nézd kérdező itt a női Pua. :D

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Alul volt a kérdésed alatti linkekben. Nem semmi mik vannak. Ezek szerint mindkét nemet ilyenekre oktatják.


Még annyit tudok neked javasolni, hogy ne csak az életvidám, fürge nőket keresd, hanem azokat is akik nélküled unatkoznak, de majd veled életvidámabbak lesznek. (lesztek ketten együtt életvidámabbak)

2019. szept. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! Tantra tanfolyam! Ott megtanulhatod az érzéki érintés és örömszerzés technikàjàt!minden jòt!
2021. febr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:

Kérdező !

Kíváncsian várom a véleményedet, hogy szerinted neked tudna e segíteni ez a két tanfolyam közül valamelyik !

(rengeteg programozó is jár ide tanfolyamra)


[link]


[link]

2021. nov. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:

23:03

Te itt reklámozod a tanfolyamokat? Hülye az aki fizet ilyenért

2021. nov. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:

febr. 20. 22:13

"Tantra tanfolyam! Ott megtanulhatod az érzéki érintés és örömszerzés technikàjàt"


Ekkora baromságot régen láttam. Először ismerkedni, nőkhöz közeledni kellene megtanulnia. A Tantrához párkapcsolat kell.

2021. nov. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!