Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem szerintetek? Már nem bírom

Figyelt kérdés

Nem tudom mit kezdjek a párkapcsolatommal. 1 éve vagyunk együtt, de egyre több a probléma (sajnos). Szeretjük egymást, de nem telik el úgy nap, hogy ne vesznénk össze valamin! Tudom, hogy néha én is hisztis vagyok vagy túlreagálom a dolgokat, de sokszor azt érzem, hogy nem foglalkozik velem, vagy nem vagyok már neki olyan fontos mint régen. Tegnap például azon vesztünk össze, hogy egy boltban ránéztem kétszer is egy fiúra. Ezért egész délután, sőt ma is fasírtban vagyunk. szerintem ez nem normális. Tudom, hogy ez az egész nap csak erről szól, hanem én is és ő is zaklatott lelkileg, a sok vita miatt. Mostanában mindig ez van, ha valamin összekapunk akkor legalább két napig nem beszélünk, aztán nagy nehezen valahogy kibékülünk..minden vita után azt mondjuk, hogy többet nem bír el a kapcsolat, de még is...nekem ez így nem jó, mert beleőrülök, viszont nagyon szeretem azt a hülye fejét!


19/N



2013. júl. 16. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
gyere össze velem majd én megnevellek
2013. júl. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Meg kell tanulni döntéseket hozni sajnos...

Ha vmi szar, azt el kell engedni, nem 100adjára is megpróbálni várat építeni belőle.

2013. júl. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ASOT ***** válasza:
2-esnek igaza van!
2013. júl. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 belbolyhocska ***** válasza:

Mondd meg neki, ha nem változtat azonnal a dolgon, akkor elhagyod. Nem bírod tovább idegileg, és ez az utolsó esélye. Ha ezt elcseszi, akkor vége.


Én is ezt mondtam a páromnak, igaz azért nem volt ilyen durva a helyzet, de változtatott és jó lett.

2013. júl. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Olyan nehéz. Ő az első férfi az életemben, az első párkapcsolatom. Szakítottunk már egyszer, igaz egy hétre csak.. de azt is alig bírtam ki. Olyan jó volna, ha helyre lehetne hozni..:(
2013. júl. 16. 16:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Hm.. Varázsmegoldás kéne.



MEGVAN! Mondd ezt el neki! :(

2013. júl. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!