Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti meg engednétek a 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meg engednétek a 16 éves lányotoknak hogy ott aludjon a barátjánál, aki mellesleg 18 éves, elég zárkózott a srác de semmi probléma nincs vele?

Figyelt kérdés

(2 éve ismerik egymást)

A lányom azt mondja, hogy megbízható, és hogy nem kell aggódnom az miatt hogy le fekszenek.



#ott-alvás
2013. júl. 18. 11:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz egymással aludni, hogy szexeljenek :) Én a barátnőmet Amikor először megdugtam, még 1 hónap se telt el mióta járunk, ráadásul szűz volt. Amúgy nem engedte az apja hogy egymással aludjunk, úgyhogy késő este elmentünk "kocsikázni" :) Úgyhogy teljesen mindegy, hogy megengeded-e, úgy is meg fog történni... 19F, 18L.
2013. júl. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Egyébként is miért kell aggódni? Nem a te döntésedtől függ, hogy a lányod mikor fog lefeküdni a barátjával. Az már az ő döntése lesz nem a tiéd. Amit tudsz tenni, hogy megértteted vele, hogy mekkora probléma ha valaki idő előtt lesz terhes, és hogy mennyire fontos a védekezés. Vetted a lapot, hogy még 2 év és hivatalosan is nagykorú?
2013. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Lányod bízik benned. Ne játszd el.

Sokan mondták már előttem, ha szexelni akarnak megoldják. Lehet még szűz, bár két év után kétlem, de ha mégis, és diszkréten ezzel az "ottalvással" kérte az áldásodat rá, akkor engedd meg neki. Ez mind a kapcsolatotokat szolgálja.

Ha a srác sincs ellenedre, mert azt mondod OK, akkor meg az ő dolga ha szereti. Valószínű nem ő lesz a vejed, de ez rendjén is van.

2013. júl. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

1; ha valaki szexelni akar, akkor fog. nem kér hozzá beleegyezést.

2; ha ismered a srácot, és tudod, hogy kedves a lányodhoz, akkor legalább tudod, hogy normális körülmények közt vannak, és nem kell mindenféle fertőzéstől tartaniuk.


szóval menj bele. ha tiltod, akkor a ti kapcsolatotok rovására fog menni. vagy esetleg ajánld fel, hogy nálad aludjanak. akkor biztos csak azt fogják tenni, nehogy lebukjanak :-)

2013. júl. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Persze, hogy engedném. 16 évesen bőven benne van a szexuálisan érett korban, ha pedig normális szülő vagy, már rég beszéltél neki a védekezésről és a szexről meg a biológiáról és a felelősségvállalásról. Nem értem, minek kell a kamaszlányokat félteni a szextől. A szex jó dolog, hadd csinálja!
2013. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ja nem kell aggódni hogy lefeküdnek e biztos megteszik amúgy én azt mondom hogy engedd meg és szurkoljunk a fiunak
2013. júl. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ha le akarnak feküdni egymással, akkor lefekszenek. Ha minden ágyat megtiltasz nekik akkor egy közWCben fogják csinálni.

Ha a lány nem akar lefeküdni vele, akkor nem fog. (Persze lehet a srác rámászik, de ezt előtte meg kell beszélned lányoddal)

2013. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hát...én is 16 éves lány vagyok, és anyukám nem engedi még most sem, hogy együtt aludjunk. Én is azt tudom mondani, amit az előttem szólók, hogy máskor is simán megtörténhet a dolog, mint a mi helyzetünkben. Nem engedik a szülők az együtt alvást? Meg volt nappal, mikor itt volt, vagy én nála:)
2013. júl. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat, és hogy segítettetek.
2013. júl. 18. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!