Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal másfél éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal másfél éve vagyunk együtt. Neki már volt két komoly kapcsolata amiből egy-egy gyerek is született. Az ismerőseim azt mondják, hogy nem szeret. Miért olyan nehéz nekik elhinni, hogy nem úgy van ahogy gondolják?

Figyelt kérdés
2013. júl. 19. 13:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodjál... 2 nőt otthagyott, mindkettőt gyerekkel, most lényegtelen mi okból... Ugyan miből gondolod, hogy veled majd máshogyan lesz?
2013. júl. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
A párom az öregasszonyal lakott és a feleségei is ott laktak ezért tudta a boszorkány elűzni őket. Amúgy ezt onnan tudom, hogy anyámék mesélték.
2013. júl. 19. 14:47
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki mondja, hogy gyanus a dolog, te meg veded. Akkor minek a kerdes?! Akarhogy is, szerintem nem normalis, hogy van mar ket gyereke, ket kulonbozo notol es most epp a harmadikkal van..
2013. júl. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A nagyanyja tehet mindenről. Míg élt nem volt a páromnak senkije miután elvált.
2013. júl. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mindjárt jön a válasz.
2013. júl. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A kivűlállók mindig jobban látják.Őket nem vakitja el a szerelem.- Én is azt mondom, az a pasi, akinek két fattya van és egyiknek az anyját sem vette el, az képtelen szeretni, az csak egy szesszuális csaló. Az sohasem fogja vállalni a felelőséget semmiért az életben. Azt ki kell rúgni. A szerelmesek legnagyobb hibája hogy mindig próbálnak mentőkörülményeket gyártani szerelmük hibáinak elfedésére. Ott van előtted két rossz példa mégsem tanultál semmit. Ha akarsz egy fattyú gyereket nevelni hát folytasd vele.Neki lesz már három csak honnan fizeti azt a rengeteg gyerektartást nem tudom. Az ilyen pasi fajbikának jó de férjnek, szeretőnek nem éppen ideális.
2013. nov. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Miután elküldtem a választ olvasom, hogy még el is vált. Te úgy látszik lámpással keresed magadnak a bajt.Hagyjad azt a boszorkány historiát is, ilyesmibe a XXI. században már nem hiszünk , nem a sötét középkorban élünk.Inkább hályog nélkül a szemeden nézd meg jobban a pasid múltját és akkor jobban fogod látni a jövődet.
2013. nov. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!