Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsértődnél, ha a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődnél, ha a barátnőd egy idegen sráccal menne nyaralni?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek, szeretnék elmenni nyaralni, neten megismertem valakit aki jófej, eljönne velem. Mennék én a barátommal is de neki nincs pénze rá... Szóval te hogy viselnéd ha a barátnőd bejelentené hogy elmegy 5 napra nyaralni egy sráccal akit a netről ismer csak? Vagy hogyan adjam ezt elő hogy ne sértsem meg? Hazudni nem akarok, nem szokásom.
2013. júl. 22. 00:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
erről ez a véleményem: Nem bazzdmeg otthon örömtáncot járnék hogy megszabadultam tőle
2013. júl. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát biztos nem esne jól, ez nem lehet úgy közölni vele, hogy ne érezze magát rosszul. Ha szereted akkor csináltok valami olcsóbb programot.
2013. júl. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nálam ez szakító ok. És nem az miat hogy mással mész hanem a hozzáállásod miatt ahogy a kapcsolatodat kezeled.
2013. júl. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
otthagynálak
2013. júl. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem sértődnék meg, de mondanám, hogy nagyobb bőröndbe pakoljon.
2013. júl. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Finoman szólva is a leginkorrektebb dolog lenne ez. A tisztelet maximális hiánya. Én azt mondanám a lánynak, hogy menjen nyugodtan, de már nem várom vissza.
2013. júl. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sokkal humánusabb lenne ha közölnéd vele, hogy vége, ennyi volt. Ez kb. úgy hangzik mintha ki akarnál kényszeríteni egy szakítást
2013. júl. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

???

Mással,akit ráadásul a netről ismersz?

Ez szuper!

2013. júl. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ringyó.

18/f

2013. júl. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De épp ezaz hogy netről ismerem csak, életemben nem is láttam még, ő egy netes haver. Nem megcsalni akarom a barátomat, nagyon jól megvagyunk, de mivel nem hajlandó dolgozni menni így soha nem megyünk együtt nyaralni. Amúgy ő minden nyáron elmegy a szüleivel hetekre. Én meg eddig minden nyáron rohadtam csak itthon. Érthető hogy ebből elegem van?
2013. júl. 22. 00:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!