Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, Ti a kapcsolatotokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, Ti a kapcsolatotokban társak vagytok vagy valaki tulajdona?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert legtöbb lánnyal való, jól működő barátságom azért szakadt meg, mert a pasijuk megtiltotta(!) nekik, hogy más fiúkkal találkozzanak. Ilyen még valóban létezik a 21. században? Egy kapcsolat ma már nem az egyenrangú felekről szól, ahol mindenkinek megmarad a szabad akarata? Hol marad a bizalom?

2013. júl. 22. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
nyilván társ, és nem tulajdon..
2013. júl. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ln az enyémet eladtam a piacon ....
2013. júl. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor ott a csajokkal is gond volt, nem csak a pasikkal...A barátom is elég féltékeny típus, és annak sem örül, hogy vannak fiú barátaim, de ők tényleg csak barátok, és nem engedném, hogy eltiltson tőlük, és nem is lehetne! Én sem tiltom a lány barátaitól el!
2013. júl. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Eddig az összes kapcsolatomban tulajdon voltam. Viszont: eddig az összes kapcsolatom végetért fél éven belül. :P


22l

2013. júl. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Társak vagyunk, nekem szinte az összes barátom fiú , páromnak bemutattam őket és ennyi nincs féltékenység...
2013. júl. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én kb 3 hónap után kijelentettem neki ,hogy ne akarjon kisajátítani és irányítani mert úgysem engedem és fogadja el , még nem sikerült neki de én akkor is elmegyek ,engem se zavar ha havercsajokkal menne valahova
2013. júl. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!