Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek szintén volt hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek szintén volt hosszabb távú titkos szeretője, annak milyen ok-/okokból van/volt és miért lett vége ha vége lett a szerelmi viszonynak vagy a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
(Titkosként a párja előtt, a kapcsolatuk alatt titokban marad szeretőre gondolok. ) Akkori élet korod és nemed?

2013. júl. 26. 06:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Szeretősdit csak az játszon aki szarik a lelkiismeretre, félretudja tenni.

Én megtartanám a gyerket már csak azért is mert nem vagyok már fiatal.

Az én férjem 18 évvel idősebb nálam és abszolút nincs igénye a szexre. Én néha kiverem neki vagy lesz..om, de hogy ő viszonozza azt már nem.

Most akkor neked a szeretődtől lett volna gyereked? azért vetetted el?

2013. júl. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
63%

"Én néha kiverem neki vagy lesz..om, de hogy ő viszonozza azt már nem. "


Ti aztán nagy becsben tarthatjátok egymást, ha így álltok egymáshoz.

2013. júl. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Igen és úgy estem teherbe, hogy előtte már másfél hónapig otthon semmi. Én sem vagyok az a nagyon fiatal, közelebb a harminchoz mint a húszhoz. De pont a meg család miatt van a legkisebb lelkiismeret furdalásom, mert a párom az összes exét fűvel fával csalta. (Nem gyakran, de alkalmilag most is minden újra amire teheti, biztos kikacsint ő is, üzletkötőként dolgozik és nem tud nemet mondani egy szép nőnek, bár most már inkább főnökük így meg az új kolleginák :S).


Nem tudom, már arra is gondolta,, hagyom az egészet a francba és keresek egy magam korabelit, csak ahhoz még le kellene tenni az állam vizsgát, otthagytam félbe, és három éve még dolgoztam is gyakorlaton (több év gyakorlat van mögöttem), háztartás és munka mellett nem ment a diplomázás, és most "csak" rokon területen dolgozom már több éve.


Miért nem lehet nekem normális családi életem? Azért mert nálunk senkinek nem volt a családban, sőt az egész faluban?


Ahogy most van az a legrosszabb, egyedül és motivációk nélkül, kivétel a gyerek. De ez is ilyen belefásulás. Ma reggel újra elkezdem futni.


Nem tudom mi lesz, nem sokkal ettem bölcsebb a válaszoktól, de azért köszönöm a segítséget! Mert elgondolkodtatott. És lehet mégis a volt szeretőm lesz az apja, de egyben a férjem is, mert férjes asszony létemre megkérte a kezem. Nem rég tudtam meg, hogy elköltözött és válófélben van.

2013. júl. 30. 10:55
 24/27 A kérdező kommentje:
ettem* lettem
2013. júl. 30. 10:57
 25/27 anonim ***** válasza:
Nem ez nem azon múlik, hogy milyen a családod. Fő a pozitív gondolkodás. Menj el jógázni, ha teheted.
2013. júl. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Azt hiszem pont ezért futók.


Bár exe nagyon pozitív volt elváltak, de újra adott neki egy esélyt pedig az ország másik részében kapott munkát a férjem. Esküvőnk sem volt képes előtte bejelenteni a férjem. :SSS Egyszer csak úgy érkezett meg hozzá, hogy már nős és vége. Az a jó, hogy legalább nem volt közös gyerekük.


Azt "hiszem" új életet kezdek bármennyire is nehéz, és szeretem a férjem, de szerelmes talán igazából soha nem voltam belé. :S


Igen pozitív gondolkodás, én a tiszta dolgokat szeretem, már a szüleim hazugságait is sok volt elviselni. Én ha nehéz lesz is őszinte leszek. Már becsomagoltam.

2013. júl. 31. 09:46
 27/27 anonim ***** válasza:
Új életet kezdtél végül?
2023. nov. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!