Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek szintén volt hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek szintén volt hosszabb távú titkos szeretője, annak milyen ok-/okokból van/volt és miért lett vége ha vége lett a szerelmi viszonynak vagy a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
(Titkosként a párja előtt, a kapcsolatuk alatt titokban marad szeretőre gondolok. ) Akkori élet korod és nemed?

2013. júl. 26. 06:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ezután az lesz, hogy szerzek egy megfelelő szeretőt.
2013. júl. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Én beparáztam, mi lesz ha kiderül.


Az előzőnek is ezért lett vége, de így mégse élet az élet.


Gratulálok a bátorságodhoz!

2013. júl. 29. 12:24
 13/27 anonim ***** válasza:
19%

Én csak szerető voltam nekem nem volt senkim a nőnek volt férje.

Összejárogattunk hatalmasakat dugtunk.

Közben lett nekem egy másik lány akit még néha meglátogattam és ezt nem vette jó néven. :-(

Bezzeg ő a férjével is szexelt.(néha) :-)

2013. júl. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Jók a kulcsszavak :-)

kielégítetlenség, menopauza, terméketlenség, vágy, tapasztalatszerzés, szűzen házasodás

2013. júl. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Hát eddig ezek a találtak is. A férjem tuti nem képes babát csinálni, de ő persze nem vizsgáltatja ki magát.


Kedves P.apu (pm) (rövidítettem) az anonimitás miatt! Szintén azért itt válaszolok.


Hát az van, hogy nem készülők, pedig kellene. :S


Egyenjogúság van, és a párom ebben partner is odáig amíg a kulcs szavakig nem érünk el. Plusz a terméketlenségig és kielégítetlenség. kilenc hónapig jó a szex, aztán télen meg ilyen nagy melegben mintha mint az állatok aludni térne. Ő és én szem akarunk szakítani, de ez így nem elég. Régóta vagyunk együtt, és még a hibákkal együtt sem lesz ilyen jó még egy kapcsolatom, de nem a középkorban élünk, ráadásul ő az exnejét fűvel-fával többek közt velem csalta, úgyhogy nincs lelki ismeret furdalásom, mert azt sem mondta, hogy bocsi vagy, hogy megváltoztam, csak betöltött egy X-et.


No elég a lányregényből.


Várok még válaszokat mert ez így nem állapot, és mint mondtam ez nem társkereső felhívás, mert a személyes kisugárzás az első nálam, és az élet tele van lehetőségekkel egy nagyvárosban amúgy is.

2013. júl. 29. 13:30
 16/27 A kérdező kommentje:
Csak hát ehhez a dologhoz én még hülye vagyok. Aki írta, hogy újra keres ő írhatna még!
2013. júl. 29. 13:31
 17/27 anonim ***** válasza:

Most akkor mi is a baj?

Hogy nem elégít ki rendesen?

Vagy hogy nem tudtok babát összehozni?

2013. júl. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Én újra keresek és mit írjak még? mire vagy kíváncsi?
2013. júl. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Hát, hogy ezzel te ki vagy békülve, mert azért nekem lelki furdalásom van. És hogy, mit tennél ha attól lenne babád aki "csak" a szeretőd?


Az első három vőlegényemmel, mindegyikükkel legalább egy évig jártunk, de nem alakult ki köztünk semmi, a mostani párom lakodalomra jött le apámékhoz falúra rokonokhoz sógorság (nem vér szerinti), és egyből szimpátia és telefonszám csere lett, majd egy szűzen házasodás.


Vele is jó, ha van szex, és általában van, de télen például néha csak abból veszem észre, hogy létezik, hogy van szennyes a kosárban, mert fárad, ha meg pihen haverokkal log tévét sportot néznek. De most tavasszal is maga volt a mennyország, így is léptem ki abból a viszonyból. De most meg megint, özvegynek érzem magam.


Ja és ha én nem próbáltam és beszéltem leget a párommal akkor senki. Tény hogy bő tíz év van köztünk, de sokkal fiatalosabb a koránnál. Nagyon hektikus a szexuális életünk. És nem akarja elfogadni, hogy részéről van a baj, mert amit nem tudd, nekem egy abortuszom is volt télen. Még jó, hogy nem tudja. De amúgy az év nagyobbik részében tökéles pár, de azért sem a gyerekről sem hónapokra, majd együtt félévre a nemi életről sem akarok lemondani. És nem nyitott semmiféle újdonságra a szexben, nem mintha azzal - amikor van - nem elégítene ki.


Utolsó azt mondta ha elhagyom öngyilkos lesz, bár azt azért egy szituációban mondta. Meg hogy mellettem akar megöregedni.


Miért kell az életnek ennyire bonyolultnak lenni, és miért kell nekem ennyire korlátoltnak lennem?


És már megszületett volna a babám, ha én ésszerűségből, mert lebuktam volna, el nem vetettem.

2013. júl. 29. 15:26
 20/27 A kérdező kommentje:
Nagy a baj, vagy csak én fújom fel és ez az életrendje?
2013. júl. 29. 15:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!