Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor és hogy érzitek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és hogy érzitek, ha vége van egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Eddig is vesztünk már össze, de most valahogy más. A megérzéseimre hagyatkozva elvesztem, nem tudom, hogy mi van. Pár napja vesztünk össze és azóta nem keresett, nem kerestem. Várok...

Honnan tudjam, hogy nála ez volt az utolsó csepp, én még reménykedem, de nálam is sok volt, csak bízom benne, hogy majd meg tudjuk oldani. Mit kéne éreznem, ha benne végérvényesen megszakadt volna valami?


2013. ápr. 12. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ilyen megérzésnek általában van alapja.Ha ezúttal feltűnően ridegebb,haragtartóbb a párod,annak oka van,az is lehet,hogy besokallt,elfáradt.Ilyenkor elszakad a cérna,és ilyenkor születnek a komoly döntések.Persze ha visszatérő,komolyabb problémák állnak a háttérben.
2013. ápr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
akkor tudtam hogy nem megy részemről tovább, amikor már undort váltott ki belőlem a másik, mihamarabb szabadulni akartam a társaságából és még lehetne sorolni. érzi az ember amikor már nincs tovább és az már az egész kapcsolatra kihat.
2013. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

En egy ujrakezdett kapcsolatban voltam, aminek par hete lett ujra vege.

Igazabol mindketten tudtuk, h mar elfaradt a dolog, megis o mondta ki, es ereztem rajta, h ez most mas, komolyan gondolja, soha tobbe nem leszunk egyutt ujra. Mar en sem banom, felszabadultam, elkezdtem kivirulni.

2013. ápr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Majd ha lenyugodtatok beszéljetek. Ha vége van egy kapcsolatnak én azt éreztem, hogy már jobb lenne nélküle és szabad vagyok, ha nem vele vagyok. Amíg van értelme küzdeni, addig nincs vége
2013. ápr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jókat írtak a többiek! Mi is sokat vitáztunk-veszekedtünk, sok mindent megbocsátottam neki. Egyszer volt egy olyan helyzet, ami komoly törést okozott bennem. De még akkor is folytattuk, csak én éreztem belül, h na, most vmi eltört, most vmi nagyon megváltozott. De elvoltunk, a tüske ott volt ugyan, de azért szerettem őt. Rá egy hónapra hasonló helyzet, akkor megint összebalhéztunk és eljöttem tőle. Titkon azt reméltem, hogy észhez tér, de nem. Ő jól elvan így. És most, így majdnem 3 hónap távlatából azt mondom: jó ez így. Egyre ritkábban beszélünk, és hát azok sem olyan beszélgetések. Egyre távolodunk, és ezt már nem lehet helyrehozni.

A belső hangra figyelj- ha az az érzésed van, hogy most vmi más, hát, az jót nem jelent. Lehet meg ideig-óráig húzni a dolgokat, de minek? :-(

2013. ápr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Igen Utolso valaszolo, en is pont ezt ereztem! Mar nem tudtam tobbe ugy ranezni, vmi eltort. Ez ennyira friss, h par napja lakunk kulon csak, de mar most latom, hogy mit szeretnek tovabb vinni belole, es h igazabol mit is keresek, milyen ferfit is szeretnek. Azt, h mit szeretnek tovabb vinni belole, ugy ertem, h az uj kapcsolatomban bizonyos kerdesekben nala nem adom alabb. Remelem ertheto!

2013. ápr. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Számomra érthető! :-) És igen, én is hasonlóan érzek. Most már tudom, mik azok a helyzetek, amikor ki kell lépni egy kapcsolatból, amiket nem lehet megbocsátani. Megtanultam, mikor nem szabad második esélyt adni (nem hogy még többet... ).
2013. ápr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az ember sajnos mindig kivárja azt, hogy eljöjjön a legrosszabb. Nálunk is most pár napja lett teljesen vége, sok mindent lenyeltem a kapcsolat alatt, sokszor éreztem azt hogy elég, de most a legutolsó csapásnál éreztem azt, hogy erre az emberre én már nem tudok úgy tekinteni, most először érzem azt, hogy tényleg azt akarom, hogy hagyjon végre magamra!

Egyedül az nehéz, hogy be kell ismernem magamnak, hogy ennek a kapcsolatnak vége, amit 2 évig hittem, terveztem azt el kell felejtenem.


Kedves kérdező ha jót akarsz magadra te már ne várj tőle semmit, ha ki is békültök, egy idő után újra ide kerültök, mert ezek a veszekedések csak rosszabbak, mélyebbek lesznek. Ne ragaszkodj az emlékekhez, az eltöltött időre, koncentrálj arra, hogy boldog legyél.

2013. ápr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!