Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom öngyilkossággal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom öngyilkossággal fenyegetőzik és iszik. Nem bírom tovább! Ráadásul láttam, hogy veri. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma iszonyúan összevesztem a párommal ezért elmentem a nővéremékhez kicsit. Megmondtam neki, hogy elegem van abból ahogy viselkedik, hogy iszik stb. Ma közölte a telefonba, hogy ne menjek ma haza. Alig akarta elmondani, hogy miért...aztán az 20. hívásom után kinyögte h elege van, bevesz egy levél gyógyszert, vett hozzá vodkát azt véget vet ennek. Rögtön hazarohantam. Elkezdett ordítani, hogy huzzak innen és ne foglalkozzak vele. Azóta bezárkózott a szobába...belestem az ablakon és azt látom, hogy veri...maszturbál. De a gyógyszer meg ott van mellette az asztalon. Mit csináljak...? Megőrülök!!!! Sajnos nagyon szeretem...nem értem miért kattant így meg :( Mi lenne a legjobb megoldás? Visszamenjek a nővéremhez ma vagy maradjak...? Tanácstalan vagyok.


21/L



2013. júl. 26. 20:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
nem csak tanácstalan eszetlen is vagy hagyd a p1csába
2013. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
66%

...és egyből idejöttél hogy ezt a kérdést feltedd ugye?

az utcáról.

[link]

2013. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam még öngyi, de ha a farkát veri sztem esze ágában sincs, hogy megölje magát. Ez kérlek hiszti, hagyd ott majd holnap úgyis felhív.
2013. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 -=Koldus=- ***** válasza:
Hívd ki rá a rendőrséget és/vagy a mentőket. Ők majd elintézik.
2013. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Amúgy 36 éves és nem hiszem, hogy akarna még egy párkapcsolatot... Nincs senkie rajtam kívűl.


Kedves második...2 órája ülök itthon tanácstalanul. Nem az utcáról jöttem be.

2013. júl. 26. 21:01
 6/27 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon egyszerű. Ráhívod a rendőrséget és ők elintézik, hívnak mentőt ha kell, akik beviszik a pszichiátriára, stb.
2013. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Annyira örülnék egy normális válasznak...istenem.
2013. júl. 26. 21:04
 8/27 anonim ***** válasza:
hagyjad ott azért te ne szenvedjél mert hülye
2013. júl. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Ezek normális válaszok, mit akarsz halani?
2013. júl. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nincs sok közöm az ilyesmihez, de a 15 év korkülönbség szerintem elég sok. Amúgy meg lehet, hogy egy pszichológus vagy pszichiáter segíthetne neki, de legfőképpen neki kell belátnia ezt, és elhinnie, hogy van kiút. Te max. annyit segíthetsz, hogy támogatod őt, ha tényleg ki akar lépni ebből a sz*rból. Viszont ha erre nem hajlandó, akkor hagyd ott a francba, csak azon lehet segíteni, aki hagyja is magát.
2013. júl. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!