Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mer egyedül hagyni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mer egyedül hagyni a házába?

Figyelt kérdés
Már lassan négy éve vagyunk együtt. Külön élünk,fel se merült az összeköltözés. Sokat én takarítok,segítek a ház körül, de mindig csak úgy,ha ott van ő is. Most viszont nem ért rá,én még igen. vendége lesz és szalad a ház,így felajánlottam,hogy kitakaritom a házat,erre ő nem akarta,sőt...szinte ellenezte. Máskor is volt,h kint voltam a kertben és ő elment,bezárta az ajtót,még wc-re se mehettem be. Szerintetek ez normális viselkedés??? Tudja,h végtelen becsületes vagyok,miért csinalhatja ezt? vagy mégse bízik bennem? h fogunk együttélni ha oda kerül a sor?
2013. júl. 26. 22:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ha eddig nem alakult ki bizalom, már nem fog,

amúgy van titka, amit nem akarja, hogy tudjál, ez biztos, de több sem lesz köztetek N

2013. júl. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hulla van a szekrényben! Valamit titkol!
2013. júl. 27. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az tuti hogy valamit titkol
2013. júl. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem,és azt felelte,hogy én tiszta hülye vagyok,mert szó nincs ilyenről,hogy nem mer egyedül hagyni a házában, csak azért nem akarta,h feltakarítsak mert utána nyávognék,hogy egyedül hagyott.

AMI tiszta hülyeség,na mind1. Nem lesz hosszú életű a dolog...

2013. júl. 28. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!