Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiatal 20on éves lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal 20on éves lányoknak miért jók sokszor a 30 feletti, vagy 40 éves pasik? Ezt nem tudom megérteni.

Figyelt kérdés
nem tudom megérteni, engem 10-20on évesként sose érdekeltek, most most se érdekelnek azok a pasik akik nálam 10-20-25 évvel idősebbek. Egy csomó barátnőm 20on évesen ilyen elvált 40 éves családapákkal jöttek össze, de nem tudom h mit esznek rajtuk h bírnak hozzájuk érni -.-"

2013. júl. 28. 15:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez a probléma ugyan úgy fennállhat egy 20-on éves srácnál is. Én pl ismerek egy párt, barátaim, akik 23-24 évesek, együtt szilvesztereztünk..volna, ám a srác konkrétan összeveszett a lánnyal, mert merészebb dekoltázsú ruhát vett fel és nem engedte el úgy szilveszterezni, otthon maradtak ketten, durcizva, két külön szobában. Ez normális?! Az én partnereim koruk ellenére is lazák voltak mindig is, mint egy normálisan gondolkodó felnőtt ffi.
2013. júl. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
nekem akkorse kell 40 éves, nem érdekel v mennyi pénze van... de teljesen mások lennének a problémáink.. amig én bulizni mennék ő addig otthon bepunnyadna a focimeccs elött, mondván h ő már abbol is "kinőtt" h havi 1x discozzon.. A gyerek meg kizáró ok nálam, szintúgy.. Nem érdekel h mercije van meg fősulija, sok pénze, ha nem jövök ki vele. tény h sok a korombeli 20on éves éretlen pasi, de szerintem vannak kivételek.
2013. júl. 28. 15:35
 13/20 anonim ***** válasza:
Korrekt, nem vagyunk egyformák. Neked nem kell, nekem kell. Ezen mi olyan érthetetlen? Én sem családapákat keresek, a gyerek nálam is gondot okozna, mmint ha neki lenne vagy tőlem szeretne mostanság, házasodni és gyereket szülni is 5-6 év múlva akarok csak. Nehogy azt hidd, hogy minden pasi álma a házasság és a baba..ez az átlagos, de ennyi. Sok átlagtól eltérő is van.
2013. júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Fordítva is meg lehetne kérdezni. A 30 feletti pasiknak meg miért a fiatal lányok kellenek? Mért nem keresnek a korukhoz illő, érett nőt?
2013. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

kérdező, ha nem akarsz 40-es pasit, akkor mégis mi a búbánatért foglalkozol velük?

neked nem baromira mindegy, hogy ki-kivel van és melyikük hány éves? most őszintén? neked attól jobb, hogy itt ócsárolod őket? ha két ember együtt boldog, békén kell hagyni őket. nem tudom mit hisztizel itt, senki nem mondta, hogy állj össze egy 40 éves emberrel.

2013. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

36 vagyok, és a hideg kiráz a "korban hozzám illő érett" nőktől. Valahogy semmivel sem tudok azonosulni amit ők akarnak. A legjobban a negyvenes diszkóp_csákon mosolygok. Szánalmas.

Én nem vágyom jelzálogra, sz@ros pelenkára, kötelező vasárnapi ebédekre és hasonló programokra.

2013. júl. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Mikor fogjátok már fel, hogy akinek sokkal fiatalabb partnere van, általában nem csak rájuk hajt, hanem éppen nem érdekli őket az életkor!

Közel 40 éves vagyok, de általában 30-nak sem néznek. Ha egy 20-on éves lánynak megtetszem és ő is felkelti az érdeklődésemet, akkor miért nem próbálnánk meg?!


"...h bírnak hozzájuk érni..."

Múltkor mentem bringázni egy társasággal, ahol a legidősebb srác 25 éves volt. Könnyedén elmentem tőlük a hegyen, tehát az átlag 25 évesnél jobb testem van.

2013. júl. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

16-osssal értek egyet 1 részről a férfi szemszögéből!!


Az hogy meg a nők miért idősebbekre hajtanak, noss, az sokszor magamutogatásból is ered, vagy ezt látják a médiában és azért akkor nekik is idősebb kell vagy!

Vagy mert nekik biztosabb az állásuk a jövedelmük , több a jövedelmük....

2013. júl. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Köztünk 9 év van, az talán még nem annyira nagyon… Sosem néztem a bankszámláját – nincs is rajta sok látnivaló…. Egyszerűen csak nagyon jól megértjük egymást, hasonlóan gondolkodunk az alapvető kérdésekben. Hogy bírok hozzáérni? Nagyon egyszerű: sportos és ápolt. Ez nem korfüggő. Van olyan huszonéves, akit bottal sem piszkálnék meg…

27/N

2013. júl. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Ostoba kérdés ostoba kérdező. 31 vagyok, megvan mindenem, lakás, menő verda, jó meló, vidéki ház, akkora mozival mint egy kissebb multiplex. DE még nem találtam olyat, akit oda beengednék, akivel megosztanám, akinek odaadnám. A nők ostobák, anyagiasak, egységsugarúak (a nagy részük, tisztelet a kivételnek, és főleg a fővárosban). Hova kéne mennem hogy értelmes lánnyal tudjak találkozni, akivel gyereket lehet vállalni, a fonóba? Komolyan a vidéki lányok sokkal értelmesebbek, tőlük legalább még megköveteltek dolgokat az anyjáék, ahogy tőlem is. Különben most nem az lenne a legnagyobb problémám, hogy motorral vagy sportkocsival menjek EGYEDÜL nyaralni, egy haverommal. Nem akarok 40 évesen pelenkázni, de nem akarok gyereket sem minden áron valami ostoba libától. Hiába néznek ki jól a 20 évesek, ha egy 28-30 éves sokkal értelmesebb. Az hogy valaki jól néz ki, az egy ideiglenes állapot, ráadásul nem minden.
2014. márc. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!