Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 évesen késő külföldre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 évesen késő külföldre menni, közepes szintű angol nyelvtudással, barátnő nélkül, egyedül?

Figyelt kérdés
Megtalálhatom ott a számításaimat? Barátnőt, barátokat? Van értelme? Vagy öreg vagyok én már ehhez? Ugye eddig 27 éves koromig tanultam, 3 diplomát szereztem, bár sajnos nem olyan nagy horderejűt, amit ott kamatoztathanték (nem orvos, mérnök). Poshadjak meg otthon egyedül vagy legyek erős és vágjak neki a dolognak, míg nem késő? Tudom, hogy fejben dől el, de érdekelne, hogy erről ti mit gondoltok?
2013. júl. 29. 21:24
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Főleg Anglia, Wales és a többiek érdekelnének a szigetországban. Sajnos németül nem tudok, hogy a sógorokhoz menjek.
2013. júl. 29. 21:26
 2/21 anonim ***** válasza:
nincs késő, és nem is hülyeség..
2013. júl. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Sajnos ebben nem tudok segíteni mivel én az otthon poshadók táborát erősítem.

Ha menni akarsz menj de biztos elég furcsa tökegyedül kimenni valahová, hogy csodára lelj. Valami előetes terv is kellene.

2013. júl. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Sok országban mosogatásból is meg lehet élni. A kérdés inkább az, hogy mit akarsz. Gyanítom, hogy nem annyira akarsz menni, és azért írtad ki a kérdést, hogy ellenérveket gyűjts, amikkel lebeszélheted magad.
2013. júl. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd, hogy egy orvosnak jó dolga van,mérnöknek még talán. Nem késő, itt sajnos tényleg semmi lehetőség. Én is tervezem, hogy külföldre közel a 30hoz. Vágj bele, jobb,mint itthon minimálbérből éhen halni!
2013. júl. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Rengeteg magyar van arrafele, biztos találnál barátokat, barátnőt.
2013. júl. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Soha nem késő. Vágj neki a dolgoknak, az biztos, hogy az elején nem lesz könnyű, tapasztalatból mondom, de jobb mint otthon poshadni. Sok sikert!
2013. júl. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
sosem késő :)
2013. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Annyit mondok, hogy alapból Magyarországon kétféle szakot lehet tanulni. Amivel lehetetlen elhelyezkedni meg amivel k. rvanehéz.


Ha kimész azt ne hidd hogy első fél évben mosogatásnál vagy takarításnál többre viszed, viszont ha kitartasz éveken belül saját éttermed is lehet vagy manager vagy ilyesmi..


Na meg azt se felejtsd, hogy ugye jól hangizk a 320ezer havi fizu minimálbérként, de abból 250et elköltesz kajára meg szállásra.. a havi 30ezres metróbérletet meg se említem:D

2013. júl. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

mielőtt ki mész nézd meg az ottani álláslehetőségeket

írj ki nekik és ha van valami kecsegtető válasz azonnal húzz el innen

vesztenivalód nincs

és bármikor visszajöhetsz ide............

2013. júl. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!