Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki volt vagy van hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki volt vagy van hasonló helyzetben, hogyan bírja?

Figyelt kérdés
Hetente tudunk találkozni általában,vagy heti két alkalommal,olyan is van.Szoktunk veszekedni sajnos,sok sok kis hülyeségen,nem tudom miért.Talán a távolság miatt.Mégis kitartunk egymást mellett,annak ellenére,hogy még nem mondtuk ki egymásnak azt a bizonyos szót.Egyszer el vagyok,máskor nagyon hiányzik.Kis dolgok nagyon tudnak fájni tőle.Ha elvagyunk,nagyon jól érezzük magunkat egymással.Csak veszekedni is tudunk sajnos.Mégis mi ez?

2013. júl. 30. 12:21
 1/7 anonim válasza:
párkapcsolat:D egy kis távkcsolattal keverve.hány évesek vagytok?
2013. júl. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Csak veszekedni is tudunk sajnos.


:)))

Nah ezen megszakadtam:D


Ha nem veszekednetek akkor tegyel fel ilyen kerdeseket:))

2013. júl. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

30n körüliek vagyunk első.

Második,az utolsó mondatodat nem értem.Egyébként ő nem szereti a veszekedést,ahogyan senki sem,és sosem veszekedett szinte senkivel.

2013. júl. 30. 12:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Addig örülj amíg veszekedtek. :)

Ha nem veszekednétek akkor kéne aggódnod hogy teljesen leszarjátok mi van a kapcsolatotokkal :)

2013. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom,de ő nem sajnos.Mindig azt mondogatja,hogy nem bírja.Pedig ezek nem nagy veszekedések.
2013. júl. 30. 12:46
 6/7 anonim ***** válasza:
30 körüli? azt hittem a kérdező 13 a leírás alapján
2013. júl. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tévedtél.Így tudtam kifejezni magam,mert még nem voltam ilyen helyzetben.
2013. júl. 30. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!