Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratsag vagy annal tobb?

Figyelt kérdés

Mindennap beszelunk facebookon, o ir ram. Sokat nevetunk eloben is,mindennap egy tarsasagban vagyunk. En baratsagnak nevezem,de a barataim azt mondjak h tetszem neki,nekem fel sem tunik.


Amikor alkoholt iszunk pl buli elott/buli alatt akkor kozeledik felem maskepp,simogatja a kezem/megfogja a kezem.(de ezt a pia hatasa koze sorolnam be)


MAr irta is h szep vagyok,es ha a simogatasnal tovabb mentunk volna akkor nem tudta volna abbahagyni es kitudja mi tortent volna. AMugy ezzel az egesszel nem lenne gond,de baratom van.


Lehet h ezert nem mutatja ki 100%-ra h tobb van baratsagnal,vagy tenyleg csak baratok vagyunk? :)



2013. aug. 1. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:

ennyiből még lehet hogy tényleg csak barátként kezel, csak nagyon jó barátként

de benne van, hogy neki többet jelentesz

és tudja hogy van barátod, szóval beéri a barátsággal

ennyiből nem lehet biztos következtetést levonni

2013. aug. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad az alapján ő többet akarna 1 szimpla barátságnál....Csak mivel van barátod ezért nem is próbálkozik mert így megmarad neki a "remény" és ha próbálkozna elutasítanád a remény sem maradna :)
2013. aug. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azert gondoltam,h tobb mint baratsag,mert megvannak kint eloben azok a "veletlen erintesek" es kozbe egymas szemebe nezunk es nem nagyon akarja elkapni a tekintetet.
2013. aug. 1. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!