Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 éves férfi vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves férfi vagyok és képtelen vagyok magamnak párt találni. Mi lehet a gond velem?

Figyelt kérdés
Természetesen voltak próbálkozásaim, de mindegyik kudarcba fulladt. Állitólag tipikus "jófiú" vagyok, érzékeny, mindenkivel kedves, türelmes, és bármi van lehet rám számítani, gyakran még akkor is ha nekem abból károm származik. A legutóbbi lány (aki a kollegám és szinte naponta látnom kell) azzal utasított vissza hogy bár még soha senkitől nem kapott annyi szeretetet és kedvességet mint tőlem, de ott van a 4 éve tartó kapcsolata, nem biztos benne hogy szereti még a fiút (aki elhanyagolta és nem foglalkozott vele), de megszokta és nem akarja otthagyni. Én hónapokat vártam rá, mindig mellette voltam és támogattam, biztosítottam arról hogy addig várok rá ameddig csak kell, és úgy nem érzi hogy képes lezárni a kapcsolatát. Időközben néha nagyon elkeseredttem és volt hogy nem viselkedttem vele túl "szépen", hozzá sem szóltam. Én is ember vagyok. Most szakítottak és valószinüleg össze fog jönni egy másik fiúval (aki állitólag már akkor tetszett neki amikor ott lettem volna neki én is). Hogy miért nem velem, azt ráfogta arra a rosszabb időszakomra. Mondtam neki hogy mennyire fáj ez nekem, de nem érdekelte. Pedig én nagyon szerettem, és nem véletlenül, mert egy különleges és nagyon szerény lány (én ilyennek ismertem meg). Ez csak egy példa volt, de minden ilyen balul sikerült próbálkozás után (márpedig eddigi életemben csak ilyenek voltak) úgy éreztem hogy meghal a lelkem egy kis darabja, képtelen leszek újra szeretni, és én már soha nem fogok teljes életet élni. Tudom hogy egy kicsit hosszúra sikerült, de hálás vagyok mindenkinek aki elolvassa és érdekli a problémám. Mi lehet a megoldás?
2008. jún. 27. 19:22
1 2 3 4
 21/37 Csizmár Kata válasza:
100%

Kedves Kérdező,

Azokkal értek egyet, akik azt mondják a pozitívumokra figyelj! Viszont annyiban más a véleményem, hogy ne csak a jövő pozitívumaiban bízz, hanem a múltat is gondold végig. Biztosan kicsit sarkított, hogy "minden próbálkozás balul sült el"! Gondold át alaposan az eddigieket, biztosan voltak apróbb sikereid! Mondjuk elhívtál valakit egy randira és elment vagy csak mosolygott a vicceden! Gondold át, milyen helyzetek voltak, amikor mint hódító férfi sikeres voltál és ebből indulj ki! Biztos, hogy ott van benned a lehetőség arra, hogy fejlődj ezen a területen! Ne arra koncentrállj, hogy mit csinálsz rosszul, hanem arra, hogy mit csinálsz jól! Ne akarj valaki más lenni,használd a benned meglévő képességcsírákat, hogy jobban menjenek a dolgok! Kérd ki a barátaid véleményét, beszéld át velük a dolgokat! Ha úgy gondolod jó lenne erről egy szakemberrel is beszélni, aki kivülállóként segít az ismerkedési stratégiád végiggondolásában, akkor nézd meg a honlapomon, hogyan működik a tanácsadás. Ha úgy gondolod segítség lehet a számodra, és bizalmat szavazol nekem, akkor várom jelentkezésed!

Csizmár Kata(pszichológus)

www.parkapcsolatok.com

2008. jún. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát drágám!

ha tutyimutyi vagy, és lesed a csaj minden szavát, akkor marhára ki fog használni mindenki. mint ahogy ez a kis ribi is tette. sztem nem gáz, ha 1 embernek élete során sok kapcsolata volt, mert ha nem hülye, akkor tanult belőle. ha 23 évesen még itt tartasz, akkor ezzel a tempóval 30évesen veszted el a szüzességed!

2008. jún. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Köszi de nem vagyok sem tutyimutyi sem szűz. A többi stimmelt :-)
2008. jún. 28. 10:36
 24/37 anonim ***** válasza:
50%

Figyelj faszikám, volt idő mikor én is lesve figyeltem hogy mit hogyan tudnék a picsák kedvére tenni hogy nekik olyan kurva jó legyen, aztán néha a saját tévedésemből néha a másik oltári pofára eséséből (mikor a marháját kirakták a saját kéglijéből meg ott maradt a fattyával a picsa meg még kártérítést is követel tőle az elvesztegetett idejéért és faszán lenullázódott egy kurva miatt) megtanultam a leckét hogy semmi nem éri meg egy nőért, egy gyufaszálat nem teszek keresztbe csak azért hogy olyan baromi jól érezze magát, meg minek is mikor fordított esetben csak a kifogásokat meg a hisztit kaphatjuk csak? És nem te vagy a picsákért max fordítva de abban nincs köszönet, és ha ilyen lehetetlenül hülye rózsaszín ködös szemléleted van hogy nyomod a kurva szerelmes vagyok formát valami kurva miatt aztán hagyod elúszni a karriered meg a szabadidőd miatta annak csak te iszod meg a levét, ráadásul a haverok (már ha vannak olyanok) is hülyének néznek emiatt! Az a baromi ritka alkalom mikor valami érzelemfélét is éreztem régebben egy picsa iránt akkor is sikerült szerencsére időben kiismernem mielőtt bármit is mondtam volna neki kiábrándulok belőle annak rendje és módja szerint aztán elfelejtem. Különben is mi a faszt lehet elvárni ettől a csőcseléktől amit ebben az országban találsz hogy arany érvényű igazság kezd lenni hogy régebben a lányok úgy főztek mint az anyjuk most meg jobban isznak mint az apjuk. Meg ráadásul össze-vissza basznak 15 éves koruktól!

Aztán lehet hüledezni milyen érzelmi sivár kiégett barom vagyok meg mennire átható a gyűlöletem, szinte bűzlik a monitoron keresztül, de minden kis szartúró nagyon jól tudja ezt csak játszák a tapintatos köcsögöt és mindenféle átlátszó szetereotip szarral etetik itt a többi losert, de ha épészre hallgatsz akkor a leghelyesebben akkor jársz el ha megtartod a függetlenségedet, és nem mész bele semmi érzelmi alappal megmagyarázott kapcsolatokba és a magad boldogulásával foglalkozol, majd később rájössz hogy idősebb fejjel mikor még nagyobb lesz itt a káosz marha jól döntöttél és sokkal rugalmasabban fogsz tudni lépni a kialakuló helyzetekre mint az akinek a háta mögött valami pina akarja megmondani h mit csináljon és kivel.

2008. jún. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

Sokmindenben egyetértek az előttem szólóval, én lány vagyok (25) és manapság tényleg nagyon sok a ribanc, de nem szabad általánosítani, azért ennyire nem durva a helyzet!

Vannak normális nők is, akik tényleg szeretik a párjukat és tiszta fejjel tudnak gondolkozni egy kapcsolatban, de egyre nehezebb megtalálni az ilyen nőt!

Az is igaz, hogy a mai csajok a pénzre mennek, és ez nagyon nem szép dolog. Ezért bánnak úgy a pasik ezekkel a nőkkel, ahogy. Szerintem meg is érdemlik, na mindegy.

De az előttem szólónak igaza van, mi nők tényleg egy FÉRFIRA vágyunk, aki határozott, kemény ember.

Nekünk nőknek ez tettszik, nagy többségben. De ez így is van rendjén.

Számomra attól férfi egy férfi, hogy (mint már mondtam) határozott, kedves, törődik a párjával és hűséges. Ugyanez a nő részéről is igaz kell, hogy legyen, viszont egy nő meg legyen nő.

Nem azt mondom, hogy akaratgyenge, de a férfinek éreznie kell, hogy ő van "felül". Mert férfi.

Szerintem nagyon izgató ez a férfi-női szerepjáték, én imádok nő lenni! Nem azt mondom, hogy irányít a párom, de hagyom, hogy nőként tekintsen rám és elcsábítson.

SZÓVAL, ÉN IS AZT MONDOM, LÉGY IGAZI FÉRFI ÉS SIKERREL JÁRSZ!

Üdv: Egy 25 éves lány

2008. jún. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
2 kommentel előző hosszu "rideg" véleménynek sok igaza van. Amiket mondott én is láttam midnenre példát!!de a 15 éves lánynak is. szal rekd magadban össze a 2 őt és kedj el "élni" Mert lehet eddig halott voltál. Vegyél 2 uj pólót nadrágot meg vágasd le a hajad. És ne könyör cuccolásra meg könyör nem igazán viszonzott szerelemért epekedj. Mert igy örök loser maradsz sajnos ez tény!!:S
2008. jún. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
sorry nem 15 éves lány, * 25 (aki előttem szólt)
2008. jún. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Jézusban higgy,ne ilyen "A titok"....? butaságokban!!!....Könyvesboltban dolgozom...:)
2008. jún. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
67%
Jézusban? És mit fog segíteni, talán nőt talál neki? Pffff....
2008. jún. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Szerintem ne add fel a próbálkozást, biztosan van legalább egy olyan lány aki értékelni fogja azt aki vagy.Én is lány vagyok és a barátom pont azzal vett le a lábamról hogy annyira jó volt hozzám, de én inkább éltem és nem visszaéltem vele,mint sok mai fiatal.Próbálkozz,de óvatosan,válaszd meg jól hogy kikre fordítasz időt!Gondolni fogok rád és drukkolok megígérem:)
2008. jún. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!