Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 éves férfi vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves férfi vagyok és képtelen vagyok magamnak párt találni. Mi lehet a gond velem?

Figyelt kérdés
Természetesen voltak próbálkozásaim, de mindegyik kudarcba fulladt. Állitólag tipikus "jófiú" vagyok, érzékeny, mindenkivel kedves, türelmes, és bármi van lehet rám számítani, gyakran még akkor is ha nekem abból károm származik. A legutóbbi lány (aki a kollegám és szinte naponta látnom kell) azzal utasított vissza hogy bár még soha senkitől nem kapott annyi szeretetet és kedvességet mint tőlem, de ott van a 4 éve tartó kapcsolata, nem biztos benne hogy szereti még a fiút (aki elhanyagolta és nem foglalkozott vele), de megszokta és nem akarja otthagyni. Én hónapokat vártam rá, mindig mellette voltam és támogattam, biztosítottam arról hogy addig várok rá ameddig csak kell, és úgy nem érzi hogy képes lezárni a kapcsolatát. Időközben néha nagyon elkeseredttem és volt hogy nem viselkedttem vele túl "szépen", hozzá sem szóltam. Én is ember vagyok. Most szakítottak és valószinüleg össze fog jönni egy másik fiúval (aki állitólag már akkor tetszett neki amikor ott lettem volna neki én is). Hogy miért nem velem, azt ráfogta arra a rosszabb időszakomra. Mondtam neki hogy mennyire fáj ez nekem, de nem érdekelte. Pedig én nagyon szerettem, és nem véletlenül, mert egy különleges és nagyon szerény lány (én ilyennek ismertem meg). Ez csak egy példa volt, de minden ilyen balul sikerült próbálkozás után (márpedig eddigi életemben csak ilyenek voltak) úgy éreztem hogy meghal a lelkem egy kis darabja, képtelen leszek újra szeretni, és én már soha nem fogok teljes életet élni. Tudom hogy egy kicsit hosszúra sikerült, de hálás vagyok mindenkinek aki elolvassa és érdekli a problémám. Mi lehet a megoldás?
2008. jún. 27. 19:22
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem is! :)
2008. jún. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
30%

"bármilyen dúrván hangzik is ez ilyen időssen" -Bármilyen durván hangzik is ez, de ilyen idősen már illene megtanulni lapvető szavakat helyesen leírni.


A problémádra: ne légy megértő, ne légy kedves, ne lény önfeláldozó! Én is ilyen voltam 19 éves koromig és még a legnyomibb csaj is visszautasított. Utáltam magamat miatta, hogy ilyen vagyok és nem tudtam megérteni, hogy miért a hanyag, paraszt férfiakra buknak a nők.

Aztán egy eldurvult nyár után tudatosan új irányt vettem és azóta már a harmadik barátnőmet gyűröm.

Szóval légy egy kicsit gonosz, légy egy kicsit hanyag, flegma, agresszív. Be fog jönni!

2008. jún. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem az elottem szolonak nincs igaza!
2008. jún. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Bocs, lehet hogy a LAPVETŐ szavakat valóban nem ismerem, most hallok róluk először. Gondolom a kártyajátékokban használják őket nem? Mindenesetre a válaszodat köszönöm, ez is egy nézőpont.
2008. jún. 27. 23:12
 15/37 A kérdező kommentje:
Szia! Küldesz nekem egy mailt az itt megadott email címemre?
2008. jún. 27. 23:15
 16/37 anonim ***** válasza:
40%
Elkuldtem!
2008. jún. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim válasza:
82%

"neten nem ismerkedem"

Én interneten ismertem meg a párom, és lassan 5 éve együtt vagyunk, és szuper a kapcsolatunk. semmit ne ítélj el. (kivéve azokat a dolgokat amiket el kell :D)

ja és hidd el, hogy TE nem vagy hibás semmiben, és azt is hidd el nekem, hogy lehet hogy nem lesz 10000 barátnőd életed során csak 1-2, de az szeretni fog, úgy ahogyan senki más. És hidd el nekem, ez fontosabb, mint az, hogy a sok kis köcsög veri a nyálát a kamubarátnőire, akik

1. vagy nem is léteznek

2. fizetett neki, hogy járjon vele

3. akkora kurva, hogy egy fél pókkal is járna egy rohadt sajtburgerért.

fel a fejjel.

üdv

2008. jún. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
72%
Valóban a net is jó ismerkedésre ha már végképp nincs más, leginkább az ilyen adatlapos oldalak, pl www.hotdog.hu, én itt nagyon sok rendes embert ismertem már meg, köztük a barátomat is:)
2008. jún. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
83%

Üdv!


Ez a sok drága ember itt megsimogatta a lelkedet a szép történeteikkel. Elolvastam őket. Szépek voltak.

Kár, hogy baromság. A helyzet az a szomorú tény, hogy balfasz vagy. Nem tragédia, sokan balfaszok, és ki is lehet belőle gyógyulni. Hogy miért vagy az?

Nos A: Nincs annyi önbecsülésed, hogy belásd azt a tényt, az életben sokszor önzőnek kell lenni. Rád várt valaki hónapokat? Nem. Elvárhatod te ez bárkitől, ép ésszel? Nem. Ha kell neked valaki, igazán, hagyod várni hónapokig? Nem.

Tehát B: A csaj azért lesz mással, mert az kell neki, nem Te. És miért nem? Mert minden nő, alapvetően, férfira vágyik. A férfit nehéz meghatározni, de ismérve, hogy határozott, tudja mit akar, el tudja érni, és főleg, nem hagyja, hogy diktáljanak neki. Te pedig, barátom, itt hibázol. Nem döntesz. Nem vagy határozott. Nem csinálsz semmit, csak vársz és epekedsz. Ilyen férfi senkinek sem kell. Ha a sarkadra álltál volna, és közlöd, hogy válasszon, ha érez valamit, valószínűleg ugyanúgy elveszíted. De megspórolhattál volna hónapokat, és egy csomó érzelmet. Nem azt mutatod, amit kéne. Kimutatod az érzéseidet. Jól teszed, kell is. De mutasd ki mellé a vágyaidat is. Férfi vagy. Szexre is vágysz, szerelemre is, társra is. Minden kell. Nem pedig lelki szemetes akarsz lenni. Ez a különbség. Barátkozol. Nem pedig hódítasz. Pedig azt neked kell.

2008. jún. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a keményebb hanvételü hosszászólássl abszolút egyetértek. Sajnos ez a kő kemény valóság. Én is ilyen határozatlan srác vagyok sajnos, de ami még szörnyúbb, hogy ennyi idősen már nagyon nehéz változni, ha nem lehetetlen.

Viszont egyetértek azzal is, aki ezt írta: "lehet hogy nem lesz 10000 barátnőd életed során csak 1-2, de az szeretni fog, úgy ahogyan senki más."

Soha ne add fel, és próbálkozz!!! De tudatosan ne legyél többet ilyen meghunyászkodó, vagy nem is tudom, mi a jó szó. Ha látod a csajon, hogy nem kellesz neki, mint ennél a csajnál, aki nem akarta elhagyni a fiúját, akit nem is szeretett, akkor hagyd a francba, ne alázkodj meg!

2008. jún. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!