Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eletem legnagyobb szakitasa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eletem legnagyobb szakitasa elso szerelem?

Figyelt kérdés
egy ev utan ugy dobott el magatol mint egy rongyot. sms be.szakitott h soha nem akar latni tobbet. en elmentem hozza es le se szart hagyjam beken. fel se fogom nem eszek nem alszok hihetetlen..... es neki adtam a szuzessegemet. 21/ l
2013. aug. 7. 05:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Semmi sem tart örökké. Túl kell esni egy ilyenen is. Idővel jobb lesz:)
2013. aug. 7. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem tudom elhinni.....
2013. aug. 7. 05:30
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
pedig így van,idővel jobb lesz.
2013. aug. 7. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne bánkódj, ilyet jobb megutálni inkább aki erre sem méltat. Nincs meg benne az az intelligencia, ami egy szakítással kellene, hogy járjon jobb esetben. Az, meg, hogy neki adtad a szüzességed, az ari dolog, de ritka, hogy azzal is maradsz aki elvette. Sok sikert TE Lány! és semmiféleképpen ne keresd! Facebookról töröld vagy tiltsd le mert minden kiírása, még ha a xarásáról is ír fájni fog. Jobb kerülni hidd el.
2013. aug. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Maximálisan megértem mit érzel, mert én is hasonló helyzetben vagyok.Kitartást és sok erőt kívánok neked!
2013. aug. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van ahogy mondják..idővel jobb lesz mégha nem egyből de jobb lesz! Sok sikert a továbbiakhoz;)
2013. aug. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak így hirtelen, egyik nap minden rendben, másik nap meg hagyd békén? Ez így elég érdekes. Azért annak kellett legyen valami oka, hogy azt írta, soha többé nem akar látni... szóval vagy csináltál valamit/történt valami, vagy egy undorító szemét f**z, normális ember nemhogy nem szakít, de alapból nem is beszél így a másikkal. Utóbbi esetben kár volt azt az egy évet is rápazarolni.
2013. aug. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyilván nem egy nap alatt találta ki,hogy szakítani fog veled,egy ideje biztosan tervezte ezt.Vagy mert szimplán érzéketlen tuskó,vagy mert oka volt.Ez nem derült ki a leírásodból,mindenesetre nem érdemli meg,hogy ennyire padlóra kerülj emiatt.Próbálj meg lehiggadni és gondolkodni kicsit,sírd ki magad,aludj rá egyet.Még rájöhetsz,hogy talán jobb is ez így.
2013. aug. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Majd idővel neked is le fog esni, hogy még egész korrektül jártál.


Egy csaj haveromat dobta a fickója hasonlóan keményen - bár sokkal korrektebb módon azért. Akkor a csaj is ki volt teljesen, volt vagy másfél év, mire befejezte a dühöngést és a sértettséget. Akkor ő is úgy gondolta, a világ dőlt össze, és a pasi egy utolsó féreg.


Aztán egy másik csaj haveromat sokkal kedvesebben dobta a pasija. Sírtak mindketten, a srác is hangsúlyozta, mennyire nehéz, mennyire szenved, stb. Alapvetően így könnyebb feldolgozni egy szakítást, csak éppen megmarad a csalóka reménysugár is! A csaj sem tudott és nem is akart továbblépni.


Az első csaj is ekkor jött rá, hogy a saját expasija mennyivel korrektebb volt hozzá. Eldöntötte, hogy vége, kerek perec kegyetlenül kimondta a dolgot, és nem volt olyan önző, mint a második csaj pasija, aki meghagyta hátraarc lehetőségét, leszarva, hogy a csajnak ez milyen.


Te is nézd így: te legalább továbbléphetsz, nem kergetsz hiú reményeket. A helyzet tiszta és világos. Tudom, hogy az önértékelésnek mekkora pofon egy ilyen, de ezt most fel kell dolgoznod, és ettől leszel erősebb. A szüzességedet se sirasd, teljesen hülyeség. Akkor szeretted, ő is téged, lefeküdtetek, ez nagyon jól volt így, maradjon ez majd egy szép emlék. Addig is utáld a srácot nyugodtan, most ez így van rendjén.

2013. aug. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
és nem is mondta meg,hogy miért ?
2013. aug. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!