Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eletem legnagyobb szakitasa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eletem legnagyobb szakitasa elso szerelem?

Figyelt kérdés
egy ev utan ugy dobott el magatol mint egy rongyot. sms be.szakitott h soha nem akar latni tobbet. en elmentem hozza es le se szart hagyjam beken. fel se fogom nem eszek nem alszok hihetetlen..... es neki adtam a szuzessegemet. 21/ l
2013. aug. 7. 05:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Biztos volt oka. Vagy mert talált más szebb lányt, vagy mert olyat csináltál. Derítsd ki, hogy miért. Ha lány miatt, akkor soha nem is szeretett annyira, mivel aki szerelmes az nem csalja meg a másikat. Jobb ez így, mint ha 10 év múlva csalt volna meg, hidd el.
2013. aug. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Az lenne a legfontosabb hogy miért ,mert lehet hogy az egész csak félreértés! Lehet ,hogy azt hiszi hogy megcsaltad bármi lehet! Ha pedig nem félreértés akkor legalább tudod ,hogy miért van az egész!
2013. aug. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!