Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 vagyok és fiú. Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 vagyok és fiú. Nagyon szeretnék barátnőt tudom fiatal vagyok de nagyon de nagyon szeretnék valakit szeretni ez érhető vagy tényleg fiatal vagyok?

Figyelt kérdés
Az a fura érzésem van hogy szinte már azt mondom szerelemes vagyok csak nincs kibe de mégis érzem és hiába vannak nagyon jó barátaim mégis egyedül érzem magam, milyen érzés ha 14 évesen van barátnőd akkor is lehet akár komoly kapcsolat is?

2013. aug. 12. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
lehet, csak kibebaszott ritka
2013. aug. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Már az oviban is szerelmesek a gyerekek, ezzel nincs is semmi baj.

De a szex még korai lenne.

2013. aug. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok :( 13L
2013. aug. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem se is várj,én 15 vagyok,1 éve már "így" csajozgattam,és mindig ha oda került a dolog hogy elhívom valahova randizni elment a kedvem,az egésztől,és úgy éreztem nem kell barátnő.

Szerintem te is várj még 2-3 évet én is ezt teszem.Illetve ne azért menjél össze valakivel hogy mondhasd : Volt/van barátnőm,hanem akivel jól kijössz megértitek egymást,stb.

2013. aug. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is*
2013. aug. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
azt remélem ha becsajozok és még nem is ismerem annyira talán ő lesz akit tudok szeretni osztályfőnököm azt mondta 15 éves kora óta jár a mostani feleségével :)
2013. aug. 12. 22:30
 7/13 anonim ***** válasza:

#6

Helyi fogorvosom,gimnázium óta együtt van az akkori barátnőjével,együtt végezték el a sulit,ő fogorvosnak tanult,a felesége meg asszistensnek,most 2 gyerekük van.

Amúgy fentebb írtam választ a kérdésre.4es úgy tudom

2013. aug. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
am néha pont így vagyok tényleg tök igaznak érzem a csaj megkedvel és aztán elmegy a kedvem de most már tényleg úgy érzem készen állnék nem az igazit szeretném csak egy felkészítőt az igazira akit nagyon fogok szeretni de nem öröké tart, persze ezt nem úgy értem hogy egyből halálra ítélem a kapcsolatomat de szerintem érted te mire gondolok ,ugye ez nem hülyeség?
2013. aug. 12. 22:39
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen,értem.

Bár én is tudnék egy ilyen kapcsolatra szert tenni,mert van 2-3 csaj akinek elvileg bejövök,meg nekem is tetszenek de belsőre annyira nem fognak meg,és nem jövünk ki jól,nincs közös téma stb.

Bár ezt te tudod :D

2013. aug. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok csak nekem az a szívás h nem bírnak a csajok xD 16f
2013. aug. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!