Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 vagyok és fiú. Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 vagyok és fiú. Nagyon szeretnék barátnőt tudom fiatal vagyok de nagyon de nagyon szeretnék valakit szeretni ez érhető vagy tényleg fiatal vagyok?

Figyelt kérdés
Az a fura érzésem van hogy szinte már azt mondom szerelemes vagyok csak nincs kibe de mégis érzem és hiába vannak nagyon jó barátaim mégis egyedül érzem magam, milyen érzés ha 14 évesen van barátnőd akkor is lehet akár komoly kapcsolat is?

2013. aug. 12. 22:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
azt én se mondtam hogy imádnak van pár pattanásom de azt mondják nagyon vicces vagyok és mindig megtudom nevettetni az olyan lányokat akik szomorúak, meg azt mondják szép a szemem de én csak 167 cm vagyok
2013. aug. 14. 12:19
 12/13 anonim ***** válasza:
14 évesen én még matchbox-oztam :)
2013. aug. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
:)
2013. aug. 20. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!