Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a srác akiről tudom, hogy tetszem neki mindenkivel közvetlen, beszélget, stb. csak pont velem nem?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem az a félénk típus, sőt. Tényleg nagyon közvetlen és nagydumás. De nem az a kemény csávó típus, akik el vannak maguktól :D hanem az a rendes, normális, de egyébként jól néz ki nagyon.

Látom is rajta, hogy néha rám-rám pillant. De konkrétan velem nem beszél soha, ha úgy alakul, hogy egy helyen vagyunk :D Simán odajöhetne hozzám. Ráadásul nem vagyok az a típus, akitől félni lehet:D inkább csendesebb.

Amikor a közelembe is jön, nem nekem intéz kedves vagy épp jópofa szavakat, hanem a barátnőmnek. Nem, nem a barátnőm tetszik neki, neki amúgy is barátja van.

Szóval nem értem, miért. Egyébként nekem is bejön.


De akkor miért nem lép? Csak kerülget, mint macska a forró kását. :D


2013. aug. 18. 17:22
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
mintha én írtam volna kérdést.
2013. aug. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
szerintem *elhajtod akart lenni :D
2013. aug. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Igen, biztos az akart lenni :D

Hát én olyannak nézem, aki nem fél s kudarctól, és nem félti az egóját.

2013. aug. 18. 18:01
 14/24 anonim ***** válasza:
miért hajtanám el? sztem elég nyilvánvaló, hogy nem csak unatkozni és időt csépelni mentem XD
2013. aug. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
igen, én is ( előző hozzászóló)
2013. aug. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Próbál természetesen viselkedni körülötted de pont ezért nem jön neki össze. Ilyenkor az udvarló fitogtatja kommunikációs képességét vagy valami mást és azért nem szól hozzád mert te vagy a közönség akinek a tetszését el akarja nyerni.

Szóval kezdeményezést vár tőled hogy egy beszélgetést indíts vagy szálj be az eszmecserébe ami a többiek között zajlik így esélyt kapjon hogy beszélgetést kezdjen veled.

2013. aug. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
lehethogy egy olyan pillanatra vár, hogy te szólj hozzá :D Próbáld meg hátha azt gondolja, hogy neked nem jön be :)
2013. aug. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Igen, lehet. De ha látja, hogy én nem kezdeményezek, akkor ő miért nem? :D

Én alapból nem vagyok olyan nagyon közvetlen, könnyen barátkozó és ezt tudja rólam.

Ritkán találkozunk, miért nem él a lehetőséggel?

2013. aug. 18. 19:58
 19/24 anonim ***** válasza:

Mert ez így van már az ídők kezdete óta az embereknél és az állatoknál egyaránt.

A hím madár mutogassa a tollait énekel hogy elcsábítsa a nőstényt és ha a nőstény kiválasztotta a megfelelő hímet akkor kezdeményez utána meg tudjuk mi történik.

Régen is így volt csak most kezdték el mindenhol reklámozni hogy a férfinak kell kezdeményezni mert ő az erősebbik nem tagja és a rosszfiúk akiket kezdeményezőnek láttok igazából csak felvették a női válogató/kezdeményező szerepet szóval valamennyire női kártyákkal játszanak a nők ellen. (Ez nem azt jelenti hogy a rosszfiúk lányok vagy ilyesmi)

Gondolkozz csak igazából melyikőtök is dönt főképp arról hogy összejöjjetek-e vagy nem.

Persze lehet felháborodik ezen pár ember de ez az igazság.

2013. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Szerintem ez csak az állatoknál működik így :D

Az embereknél már régen is a férfiak kezdeményeztek és udvaroltak a hölgyeknek.

2013. aug. 18. 20:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!