Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a srác akiről tudom, hogy tetszem neki mindenkivel közvetlen, beszélget, stb. csak pont velem nem?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem az a félénk típus, sőt. Tényleg nagyon közvetlen és nagydumás. De nem az a kemény csávó típus, akik el vannak maguktól :D hanem az a rendes, normális, de egyébként jól néz ki nagyon.

Látom is rajta, hogy néha rám-rám pillant. De konkrétan velem nem beszél soha, ha úgy alakul, hogy egy helyen vagyunk :D Simán odajöhetne hozzám. Ráadásul nem vagyok az a típus, akitől félni lehet:D inkább csendesebb.

Amikor a közelembe is jön, nem nekem intéz kedves vagy épp jópofa szavakat, hanem a barátnőmnek. Nem, nem a barátnőm tetszik neki, neki amúgy is barátja van.

Szóval nem értem, miért. Egyébként nekem is bejön.


De akkor miért nem lép? Csak kerülget, mint macska a forró kását. :D


2013. aug. 18. 17:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Pontosan.

Ez amit ő csinál az az udvarlás tetszelgés hogy elnyerje a tetszésed (visszafogottabb módon persze)

és csak a te lépésedre vár hogy reagálj rá mintha létezne.

Nem véletlen van primitívebb népcsoportok között a sok verekedés a lányokért aztán a lány dönt hogy kell e neki vagy sem szóval végül mindig a lány lép.

Mindenkinek más a csábítási technikája és ez az eggyik fajta

2013. aug. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Hm..ebben lehet valami.
2013. aug. 18. 20:41
 23/24 anonim ***** válasza:
történt valami veletek,kérdezo?
2013. nov. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

A helyzet változatlan :D hónapok óta nem láttam.

De gondolkoztam és rájöttem, hogy nem vagyok szerelmes belé. Ez tényleg csak amolyan fellángolás lehet..pusztán fizikai vonzalom. Meglátom, megtetszik..majd eltelik egy kis idő, és újra semmi. Nem tudom részéről mi lehet, ha van egyáltalán valami. De nem érzem magam egyáltalán boldogtalannak így :)

2013. nov. 15. 20:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!